Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Rezerwacje Online

Wypożyczalnia Samochodów Kraków

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszej wypożyczalni samochodów, dzięki której możesz zarezerwować samochód w dowolnej klasie.

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto działa na terenie całej Polski oraz na wszystkich polskich lotniskach w miejscowościach takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Olsztyn, Łódź, Lublin, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz.
Poza Polską możesz wynająć u nas samochody również w Hiszpanii na lotnisku Alicante i Murcia oraz w Niemczech na Berlińskich lotniskach Tegel i Schonefeld.

Oferujemy wyłącznie nowe samochody, bez limitu kilometrów, zapewniające komfortową i bezpieczną podróż w każdych warunkach.
Przed wydaniem samochodu nasza obsługa sprawdza 50 różnych punktów, dla twojego komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego przed każdym wynajęciem masz pewność, że samochód jest przygotowywany do drogi.

W Odkryj-Auto możesz wynająć samochód w dowolnym okresie i zwrócić samochód w każdy obsługiwanym przez nas oddziale bez dodatkowych kosztów.

Odkryj-Auto to firma z ponad 9 letnim doświadczeniem, która świadczy usługi na najwyższym poziomie o czym świadczą opinie naszych klientów w internecie i mediach społecznościowych. Jeśli Twoim priorytetem jest obsługa klienta to właśnie Odkryłeś odpowiednią wypożyczalnie. Znajdziesz dla siebie samochody w każdej możliwej klasie.
Spełniamy Twoje marzenia dając możliwość dotarcia do celu! Do zobaczenia w naszych oddziałach, sprawdź nas!

Punkty odbioru

Wypożyczalnia Samochodów - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie dokumenty są potrzebne do wynajęcia samochodu?

Najemca zobowiązany jest do posiadania w momencie odbioru pojazdu prawa jazdy honorowanego na terytorium Polski oraz aktualny dowod osobisty lub paszportu.

W jaki sposób mogę zapłacić za wynajem?

Płatność, można dokonać przy dokonywaniu rezerwacji online lub przy odbiorze samochodu imienną kartą płatniczą Visa lub MasterCard. Przy rezerwacji klasy D, Premium lub Van wymagana jest karta kredytowa.

W jaki sposób mogę zarezerwować samochód?

Rezerwację można złożyć przez formularz na stronie www.odkryj-auto.pl lub telefonicznie pod numerem +48 660 505 474 w godzinach 8:00 - 22:00

Jaki jest limit wiekowy kierowcy?

Minimalny wiek to 20 lat i posiadanie prawa jazdy co najmniej od roku czasu.

Czy samochód mogę odebrać na lotnisku?

Tak, posiadamy przy wszystkich lotniskach w Polsce swoje punkty odbioru pojazdów.

Czy jest limit kilometrów?

Nie, samochodami z firmy Odkryj-Auto możesz zrobić tyle kilometrów ile potrzebujesz. W wypadku wynajmów długoterminowych limit ustalany jest indywidualnie (powyżej 1 miesiąca).

Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Ostatnio miałem okazję skorzystać z usług wypożyczalni samochodów i muszę przyznać, że jestem zachwycony! Samochód był w doskonałym stanie, czysty i gotowy do jazdy. Proces wynajmu był szybki i bezproblemowy, a obsługa wyjątkowo miła i pomocna. Całe doświadczenie było wręcz idealne. Zdecydowanie polecam tę wypożyczalnię każdemu, kto potrzebuje sprawdzonego i komfortowego auta.”

Lukasz M

24-06-2024 - (Bydgoszcz - Lotnisko)