Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Berlin Lotnisko (Tegel - Schonefeld)

Port lotniczy Tegel położony w zachodniej części Berlina - prężnie działające lotnisko obsługuje około 10 mln pasażerów rocznie. Początki lotniska sięgają okresu po II wojnie światowej w czasie blokady Berlina przez ZSRR.

Zmodernizowany w latach siedemdziesiątych port zaczął stopniowo wypierać lotnisko w Tempelhof i stał się głównym portem lotniczym Berlina Zachodniego.
Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów zachodniej części Polski, którzy często korzystają z ww. lotniska dajemy możliwość wynajmu z tego właśnie lotniska.
Dzięki minimum formalności Najemca już po 5 minutach może odjechać naszym samochodem w kierunku. Do odbioru samochodu wystarczy by najemca przygotował dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy akceptowane przez Polskie prawo oraz kartę kredytową Visa lub Mastercard. Zwrot samochodu może nastąpić przy dowolnym lotnisku w Polsce lub w centrum wszystkich miast wojewódzkich.
Do dyspozycji klientów udostępniam pełną gamę samochodów z naszej floty - od najmniejszych samochodów klasy "A" jak Toyota Aygo czy też VW UP po samochody klasy minivan i VAN mieszczącymi 7 i 9 osób.

Lotnisko Berlin Schonefeld to lotnisko mieszczące się w na południe od Berlina, mieszczące się zaledwie 80 kilometrów od przejścia granicznego w Świeciu.
W związku z bliską odległość do zachodniej granicy Polski.
Port lotniczy od kilku lat jest remontowany, po zakończeniu prac będzie on nosił nową nazwę

Opinia Klientów

Biuro Berlin Lotnisko - Tegel liczba ocen 34 ocena 4.80 / 5

zdjęcie: Toyota Aygo "Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi klienta, łatwości w rezerwacji, przejrzystości informacji. Będę rekomendować waszą firmę Pozdrawiam "

Beata Ziolkowska

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Bardzo polecam wypożyczalnię. Już któryś raz podjąłem decyzję o wypożyczeniu auta z odkryj-auto.pl. Auto dostępne z miejsca na miejsce bez zbędnego szukania punktu odbioru i zwrotu. Minimum formalności. Polecam. "

Jakub

zdjęcie: Toyota Corolla "Samochód zgodny z opisem, bardzo miła i fachowa obsługa zarówno przy odbiorze jak i zdaniu auta. Bardzo dobra komunikacja z pracownikami obsługi klienta. Gorąco polecam! "

Tomek

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Swietnie bylo znow byc Waszym klientem. Pierwszy raz za granicą. Drobne problemy ze znalezieniem auta, ale wszystko się udało. Polecam latać na Berlin "

Pawel

zdjęcie: Renault Kadjar Automat "Wszystko w jak najlepszym porządku. Bezproblemowo i sprawnie jak zawsze. Firma godna polecenia i zaufania. Gorąco polecam!!! "

Adrian

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Berlin Lotnisko - Tegel
Zufahrt zum Flughafen Tegel, 13405 Berlin, Niemcy
Meeting point Berlin Lotnisko - Schonefeld (Brandenburg)
Flughafen Schönefeld, 12521 Berlin, Niemcy
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak zawsze o kilku lat korzystam z usług i nigdy się nie zawiedli, a nawet czasem zaskoczyli. W 100% polecam.”

Marcin

27-11-2021 - (Rzeszów - Lotnisko)