Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Berlin Lotnisko - Schonefeld (Brandenburg)

Port lotniczy Berlin-Brandenburg zastąpił wszystkie trzy Berlińskie lotniska aspirując do miana największych w Europie mogąc obsłużyć docelowo nawet 50 milionów pasażerów w ciągu roku.
Dzięki bliskiej odległości od Polskiej granicy i bardzo bogatej siatce połączeń to właśnie to lotnisko często będzie wybierać nasza Polonia za granicą kraju w związku z czym dajemy możliwość wynajmu samochodów z niemalże wszystkich klas - od najmniejszych pojazdów klasy "A" po większe auta kompaktowe, a dla podróżujących większą grupą 9 osobowe vany.
W dniu przylotu pracownik czeka o określonej porze na parkingu pod terminalem gdzie przekazuje samochód w ręce Najemcy - do odbioru samochodu wymagane jest honorowane w Polsce prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport oraz karta debetowa lub kredytowa Visa lub Mastercard.
Wybierając odbiór bądź zwrot na Berlińskim lotnisku w cenę wliczony jest wyjazd do I strefy.

Opinia Klientów

Biuro Berlin Lotnisko - Schonefeld (Brandenburg) liczba ocen 142 ocena 4.91 / 5

zdjęcie: Nissan Qashqai "Może tylko większe dogodnosci dla stałych klientów gdy czasem jest potrzeba wynająć samochód na 24-48h. Reszta jest super "

D. Frankowski

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Serdecznie dziękuję za możliwość wynajmu, doceniam za doskonałą komunikację oraz to, że można wynająć auto za granicą, szczególnie jest to przydatne, gdy przylatuje się do obcego kraju samolotem i aby móc dalej kontynuować podróż niezbędne jest auto. bardzo polecam, z chęcią skorzystam ponownie, dziękuję "

Iwona

zdjęcie: Fiat 500 "Jak zawsze rewelacja! Kolejny raz brałam auto od Państwa z prośbą o konkretny model i jak zawsze.prosba spełniona, już nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu by znów wypożyczyć auto od Państwa. Każdemu bardzo ale to bardzo serdecznie polecam! "

Karolina Wojtyniak

zdjęcie: Toyota Corolla "Poraz kolejny skorzystałem z wypożyczalni samochodów "odkryj-auto"i kolejny raz jestem bardzo zadowolony. Na chwilę obecną nie widzę zbyt dużej konkurencji dla tej wypożyczalni. Moja następna wizyta w Polsce i ponowne spotkanie z "odkryj-auto". "

Mirek K.

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Polecam i będę polecała Odkryj Auto:) Jestem bardzo zadowolona z obsługi, z auta wszystko na szóstkę z plusem "

Magdalena

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Berlin Lotnisko - Schonefeld (Brandenburg)
Flughafen Schönefeld, 12521 Berlin, Niemcy
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Wszystko przebiegło szybko i zgodnie z rezerwacja samochód igła obsługa na poziomie wie co robi cena elegancka pozdrawiam”

Darek

05-06-2023 - (Kraków - Lotnisko)