Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Alicante

Alicante to kolejne miasto w którym klienci wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto mogą skorzystać z naszych usług - to niezwykłe, liczące ponad 300 tysięcy mieszkańców miasto portowe w południowo-wschodniej Hiszpanii, jest jednym z najważniejszych portów hiszpańskich na Morzu Śródziemnym posiadające bezpośrednie połączenie kolejowe ze stolicą w Madrycie czy pobliską Murcją gdzie również znajdziemy oddział Wypożyczalni Samochodów Odkryj-Auto.

Odwiedzając miasto nie sposób ominąć twierdzę Castillo de Santa Barbara mieszczącym się na górze, która w czasach starożytnych służyła jako twierdza do ochrony miasta i zatoki.
Charakterystyczne nagryzione zębem czasu wąskie uliczki nadają miastu specyficznego uroku dzięki czemu Twój wyjazd w tą część Hiszpanii dostarczy niezapomnianych wrażeń.
To co istotne dla naszych klientów to fakt bliskiej odległości od lotniska międzynarodowego El Atet posiadającego bezpośrednie połączenie z lotniskami z wieloma lotniskami w Polsce gdzie udostępniamy do dyspozycji klientów samochody z wszystkich klas.
Dodatkowym atutem dla którego warto wybrać właśnie wypożyczalnie samochodów Odkryj-Auto to fakt, że personel mówi biegle w dwóch językach - polskim oraz angielskim, a podpisywana umowa jest zawarta w języku polskim.

Opinia Klientów

Biuro Alicante liczba ocen ocena 0.00 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Jak zwykle jestem bardzo zadowolony. Wypożyczalnia na 5 "

Piotr

zdjęcie: Renault Megane "Wszystko odbyło sie bez zadnych porblemów.Super! "

Michal Balcerzak

Meeting point Alicante
Av. Salamanca, 1, 03005 Alicante (Alacant), Alicante, Hiszpania
Meeting point Alicante - lotnisko
03195 L'Altet, Prowincja Alicante, Hiszpania
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Po moim telefonie, kierowca był w ciągu 5min na lotnisku żeby mnie odebrać. Miła i szybka obsługa. Autko czyte i nowe. Ceny konkurencyjne. To było moje pierwsze doświadczenie z Odkryj-Auto i napewno nie ostatnie. Polecam!”

Sebastian

22-10-2019 - (Wrocław - Lotnisko)