Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Alicante

Alicante to kolejne miasto w którym klienci wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto mogą skorzystać z naszych usług - to niezwykłe, liczące ponad 300 tysięcy mieszkańców miasto portowe w południowo-wschodniej Hiszpanii, jest jednym z najważniejszych portów hiszpańskich na Morzu Śródziemnym posiadające bezpośrednie połączenie kolejowe ze stolicą w Madrycie czy pobliską Murcją gdzie również znajdziemy oddział Wypożyczalni Samochodów Odkryj-Auto.

Odwiedzając miasto nie sposób ominąć twierdzę Castillo de Santa Barbara mieszczącym się na górze, która w czasach starożytnych służyła jako twierdza do ochrony miasta i zatoki.
Charakterystyczne nagryzione zębem czasu wąskie uliczki nadają miastu specyficznego uroku dzięki czemu Twój wyjazd w tą część Hiszpanii dostarczy niezapomnianych wrażeń.
To co istotne dla naszych klientów to fakt bliskiej odległości od lotniska międzynarodowego El Atet posiadającego bezpośrednie połączenie z lotniskami z wieloma lotniskami w Polsce gdzie udostępniamy do dyspozycji klientów samochody z wszystkich klas.
Dodatkowym atutem dla którego warto wybrać właśnie wypożyczalnie samochodów Odkryj-Auto to fakt, że personel mówi biegle w dwóch językach - polskim oraz angielskim, a podpisywana umowa jest zawarta w języku polskim.

Opinia Klientów

Biuro Alicante liczba ocen 1 ocena 5.00 / 5

zdjęcie: Renault Megane "Wypożyczaliśmy dwa samochody w Hiszpanii, odbiór z lotniska Alicante, prawie w środku nocy. Żadnych problemów, wszystko szybko i sprawnie, super obsługa rezydenta przy odbiorze i zwrocie pojazdu. Oferta bardzo atrakcyjna (co prawda to listopad) a do tego dostaliśmy samochody o klasę wyższe ! Zdecydowanie polecam !!! "

ZiBi

zdjęcie: Toyota Aygo "Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa firmy ,samochody ,czyste ,sprawne i oszczędne w eksploatacji .Napewno skorzystamy ponownie . "

Radoslaw Rapinski

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Alicante
Av. Salamanca, 1, 03005 Alicante (Alacant), Alicante, Hiszpania
Meeting point Alicante - lotnisko
03195 L'Altet, Prowincja Alicante, Hiszpania
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Ogólnie bardzo zadowolony, auto było dokładnie to które było zarezerwowane a nie "podobne" Bardzo polecam”

Zbigniew Wojcik

08-12-2019 - (Poznań - Lotnisko)