Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Słupsk

Słupsk położony zaledwie 17 kilometrów od Morza Bałtyckiego jest nie tylko bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania Pomorza, a także miastem z bogatą historią z którą związane są otwarte dla turystów mury obronne miasta czy też główna atrakcja miasta czyli Zamek Książąt Pomorskich.
Niewiele osób też zapewne wie, ale to właśnie w Słupsku mieści się najstarsza Polska pizzeria działająca już od 1974 r.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich dostępnych klas od najmniejszych pojazdów klasy "A" idealnych do poruszania się po mieście po większe auta, idealne w trasę jak i rodzinne wypady pojazdy 9 osobowe.
Samochody w dniu wynajmu podstawiane są pod Dworzec Główny w Słupsku, gdzie procedura odbioru pojazdu nie powinna zająć więcej niż 10 minut.

Opinia Klientów

Biuro Słupsk liczba ocen 27 ocena 4.97 / 5

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi "Mój siódmy wynajem i ponownie mega (p. Krystianie, bardzo dziękuję). Rezerwowałem Renault Megane w wersji hatchback (klasa C), otrzymałem Toyotę Corollę Kombi (klasa C plus) w pięknym kolorze Denim Blue. Specjalne podziękowania również dla teamu rezerwacji online, zawsze szybko, sympatycznie i konkretnie. Zdecydowanie polecam Odkryj-Auto Gdańsk. "

Piotr S.

zdjęcie: Renault Kadjar Automat "Ponownie super, odbiór (p. Julia) i zwrot (p. Piotr) mega ludzie. Renault Kadjar ze skrzynią automatyczną to bardzo dobry wybór, dynamicznie i jednocześnie oszczędnie. Zdecydowanie polecam Odkryj-Auto Gdańsk (tutaj przy okazji wielkie ukłony za gratisa). Do zobaczenia już w kwietniu (może tym razem Arkana albo Kuga?) "

Piotr S.

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi "Jak zwykle super, odbiór (p. Mateusz z Gdańska) i zwrot (p. Julia z Gdańska), super kontakt mailowy z infolinią (dziękuję za pomoc we wszelkich zmianach związanych z rezerwacjami). Otrzymałem nową Toyotę Corollę Kombi w pięknym czarnym kolorze. Zdecydowanie polecam, następna rezerwacja już potwierdzona. Pozdrawiam całą ekipę Odkryj-Auto. "

Piotr S.

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi (A) "Kolejny raz sprawnie przeprowadzona rezerwacja online, odbiór oraz zwrot (p. Krystian z Gdańska - mega człowiek). Również samochód w pięknym białym kolorze, bardzo czysty. Oczywiście polecam, następna rezerwacja już potwierdzona. P.S. Podczas wystawiania poprzedniej opinii zapomniałem podziękować za kartę stałego klienta i przyznany rabat. Dziękuję. "

Piotr S.

zdjęcie: Renault Kadjar "Kolejny raz sprawnie przeprowadzona rezerwacja online, odbiór (p. Bartosz z Modlina) i zwrot (p. Julia z Gdańska) mega ludzie, super kontaktowi i sympatyczni. Również samochód, który otrzymałem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, Renault Kadjar to dynamiczne i oszczędne auto. Zdecydowanie polecam, następna rezerwacja już na 22 października 2022r. Do zobaczenia. "

Piotr S.

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Słupsk
Słupsk, Hugona Kołłataja
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Doskonała firma. Organizacja dopracowana pod każdym względem. Samochód w idealnym stanie. Serdecznie polecam. Ja na pewno jeszcze skorzystam.”

MB

27-06-2022 - (Wrocław - Lotnisko)