Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Słupsk

Słupsk położony zaledwie 17 kilometrów od Morza Bałtyckiego jest nie tylko bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania Pomorza, a także miastem z bogatą historią z którą związane są otwarte dla turystów mury obronne miasta czy też główna atrakcja miasta czyli Zamek Książąt Pomorskich.
Niewiele osób też zapewne wie, ale to właśnie w Słupsku mieści się najstarsza Polska pizzeria działająca już od 1974 r.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich dostępnych klas od najmniejszych pojazdów klasy "A" idealnych do poruszania się po mieście po większe auta, idealne w trasę jak i rodzinne wypady pojazdy 9 osobowe.
Samochody w dniu wynajmu podstawiane są pod Dworzec Główny w Słupsku, gdzie procedura odbioru pojazdu nie powinna zająć więcej niż 10 minut.

Opinia Klientów

Biuro Słupsk liczba ocen 41 ocena 4.98 / 5

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Rewelacyjnie jak zwykle. Renault Arkana RSLine to świetny wybór. Zdecydowanie polecam, widzimy się już w wkrótce. "

Piotr S.

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "Rewelacyjnie jak zwykle. Toyota Yaris Cross Hybrid to świetny wybór. Zdecydowanie polecam, widzimy się już w listopadzie. "

Piotr S.

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "To już 10. rezerwacja przez ostatnie 2 lata z Odkryj-Auto. Tym razem nie będę się rozpisywał, więc do meritum, wielkie ukłony dla p. Anny K. (online), p. Macieja (Warszawa) oraz p. Piotra (Gdańsk). Mam nadzieję, że szefostwo firmy to przeczyta gdyż jednocześnie wnioskuję o konkretną nagrodę dla wspomnianych osób. Zdecydowanie polecam OA, widzimy się już w październiku i listopadzie. Pozdrawiam cały team. "

Piotr S.

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Ponownie rezerwacja w Odkryj-Auto i kolejny raz rewelacja. Otrzymałem Toyotę Corollę Sedan Automat (p. Mateusz z Bydgoszczy, mega człowiek). Pozdrowienia dla teamu rezerwacji online (szczególne podziękowania dla p. Anny K. za skrzynię automatyczną o którą prosiłem). Zdecydowanie polecam, widzimy się już we wrześniu. Do zobaczenia. "

Piotr S.

zdjęcie: Toyota Corolla "Kolejny wynajem i ponownie super. Otrzymałem Toyotę Corollę Sedan ze znikomym przebiegiem 4400km w obłędnym kolorze Champagne Gold (p. Saro, bardzo dziękuję). Pozdrowienia dla zespołu rezerwacji online, jak zwykle szybko i sympatycznie. Zdecydowanie polecam Odkryj-Auto Gdańsk. "

Piotr S.

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Słupsk
Słupsk, Hugona Kołłataja
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Byłam bardzo zadowolona z obsługi odkryj-auto, z resztą już nie pierwszy raz wypożyczam tutaj samochód i naprawdę polecam każdemu. Biuro nie znajduje się na lotnisku ale po informacji, że wylądowałam czekałam mniej niż 5 minut na kierowcę który odebrał mnie z lotniska, a po zwrocie auta Panowie dostarczyli mnie z powrotem na lotnisko! ”

Sandra Szczepanska

30-01-2023 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)