Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Słupsk

Słupsk położony zaledwie 17 kilometrów od Morza Bałtyckiego jest nie tylko bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania Pomorza, a także miastem z bogatą historią z którą związane są otwarte dla turystów mury obronne miasta czy też główna atrakcja miasta czyli Zamek Książąt Pomorskich.
Niewiele osób też zapewne wie, ale to właśnie w Słupsku mieści się najstarsza Polska pizzeria działająca już od 1974 r.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich dostępnych klas od najmniejszych pojazdów klasy "A" idealnych do poruszania się po mieście po większe auta, idealne w trasę jak i rodzinne wypady pojazdy 9 osobowe.
Samochody w dniu wynajmu podstawiane są pod Dworzec Główny w Słupsku, gdzie procedura odbioru pojazdu nie powinna zająć więcej niż 10 minut.

Opinia Klientów

Biuro Słupsk liczba ocen 47 ocena 4.97 / 5

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Perfekcyjnie jak zwykle. Renault Arkana to świetny samochód, w 8 dni przejechaliśmy 2100km po Polsce. Zdecydowanie polecam, widzimy się już w lipcu. "

Piotr S.

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Profesjonalna obsuga wszystkie informacje przedstawione przy odbiorze samochodu oraz wyczerpujace odpowiedzi na pytania. "

Barbara Powidel-Kozina

zdjęcie: Toyota Yaris "Firma na którą można liczyć, w moim przypadku ws,ystko zalatwione na medal,polecam wszystkim . Dziekuje "

Mariusz Ansel

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "Perfekcyjnie jak zwykle. Toyota Yaris Cross Hybrid to świetny, ekonomiczny wybór. Zdecydowanie polecam, widzimy się już w maju. "

Piotr S.

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Ponownie rewelacyjnie. Miał być Renault Captur a otrzymałem auto Renault Arkana E-Tech Hybrid, coś fantastycznego. Również chciałbym bardzo podziękować za pomoc Panu Jakubowi oraz Pani Ani z Gdańska, podczas naszego wyjazdu doszło do zdarzenia, incydentu z udziałem zwierząt. Do zobaczenia w marcu. "

Piotr S.

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Słupsk
Słupsk, Hugona Kołłataja
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak zwykle najwyższy standard obsługi. Szybkie i bezproblemowe wydanie i zwrot auta. Samochód nowy, dobrze wyposażony, czysty i zadbany. Polecam!”

Dawid L.

09-06-2023 - (Szczecin)