Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Elbląg

Elbląg dzięki swojemu położeniu jest wspaniałą bazą wypadową do odwiedzenia tak Trójmiasta, pomorza jak i Mazur.
Miasto położone na obrzeżach województwa warmińsko-mazurskiego w ostatnich latach stało się dużym ośrodkiem przemysłowym, a także kulturalnym i akademickim dzięki czemu z roku na rok skupia co raz to większą liczbę turystów.
Samo miasto jest jedną z ulubionym miejsc Polskich jak i zagranicznych archeologów i jest najprawdopodobniej najlepiej odkrytym przez archeologów miastem w Polsce dzięki czemu można zwiedzać liczne eksponaty będące unikatami na skalę światową jak np. średniowieczna winda.
Do dyspozycji mieszkańców jak i turystów udostępniamy samochody z wszystkich klas - od najmniejszych, czteroosobowych pojazdów klasy "A" jak Toyota Aygo po samochody klasy VAN mieszczące dziewięciu pasażerów jak np. Renault Trafic.
Samochód w dniu wynajmu podstawiany jest na parking przy Dworcu PKP w Elblągu.

Opinia Klientów

Biuro Elbląg liczba ocen 37 ocena 4.92 / 5

zdjęcie: Toyota Corolla "Proces rezerwacji auta bezproblemowy a jego zwrotu szybki i profesjonalny. Dotychczas poleciłem Wasze usługi dwóm innym osobom. "

Dawid S.

zdjęcie: Toyota Yaris "Wszytko przebiega sprawie. Auta są w bardzo dobrym stanie . Korzystanie warunki ubezpieczenia. Polecam ta wypożyczalnie "

Julian Falkowski

zdjęcie: Toyota Aygo "Super jestem zadowolony. Wypożyczałem pierwszy raz,ale napewno nie ostatni. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim. Jesteś ie najlepsi w Polsce. "

Marcel

zdjęcie: Toyota Corolla "Najlepsza wypożyczalnia z jakiej kiedykolwiek korzystałam, super obsługa klienta, auta nowe zadbane. Wszystko na plus. "

Klaudia

zdjęcie: Toyota Aygo "Jetem mega zadowolona. Dostalam Toyota Aygo, nowa. Cena za wynajem bardzo dobra. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam. "

Ewelina

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Elbląg
Elbląg, Plac Dworcowy
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Dostałem duża lepsza klasę auta . Jak zwykle samochód czysty w super stanie. Gorąco polecamy. Nigdy więcej innej wypożyczalni!”

Marcin

05-06-2023 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)