Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Elbląg

Elbląg dzięki swojemu położeniu jest wspaniałą bazą wypadową do odwiedzenia tak Trójmiasta, pomorza jak i Mazur.
Miasto położone na obrzeżach województwa warmińsko-mazurskiego w ostatnich latach stało się dużym ośrodkiem przemysłowym, a także kulturalnym i akademickim dzięki czemu z roku na rok skupia co raz to większą liczbę turystów.
Samo miasto jest jedną z ulubionym miejsc Polskich jak i zagranicznych archeologów i jest najprawdopodobniej najlepiej odkrytym przez archeologów miastem w Polsce dzięki czemu można zwiedzać liczne eksponaty będące unikatami na skalę światową jak np. średniowieczna winda.
Do dyspozycji mieszkańców jak i turystów udostępniamy samochody z wszystkich klas - od najmniejszych, czteroosobowych pojazdów klasy "A" jak Toyota Aygo po samochody klasy VAN mieszczące dziewięciu pasażerów jak np. Renault Trafic.
Samochód w dniu wynajmu podstawiany jest na parking przy Dworcu PKP w Elblągu.

Opinia Klientów

Biuro Elbląg liczba ocen 21 ocena 4.97 / 5

zdjęcie: Toyota Corolla "Najlepsza wypożyczalnia z jakiej kiedykolwiek korzystałam, super obsługa klienta, auta nowe zadbane. Wszystko na plus. "

Klaudia

zdjęcie: Toyota Aygo "Jetem mega zadowolona. Dostalam Toyota Aygo, nowa. Cena za wynajem bardzo dobra. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam. "

Ewelina

zdjęcie: Toyota Yaris (Click) "Jestem szczerze usatysfakcjonowany i bezdyskusyjnie polecam Wypożyczalnię. Wysoki poziom usług, błyskawiczny kontakt. W trakcie mojego pobytu w Pl byłem zmuszony przedłużyć wynajem i zmienić lokalizację zwrotu auta. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Gdy nadarzy się kolejna sposobność, nie będę miał większego problemu z wyborem. Firma na poziomie! "

Andrzej

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Elbląg
Elbląg, Plac Dworcowy
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Doskonała firma. Organizacja dopracowana pod każdym względem. Samochód w idealnym stanie. Serdecznie polecam. Ja na pewno jeszcze skorzystam.”

MB

27-06-2022 - (Wrocław - Lotnisko)