Wypożyczalnia Samochodów Lublin

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Lublin - lotnisko

Port lotniczy Lublin będący jednym z najszybciej rozwijających się portów lotniczych w Polsce zlokalizowany jest kilkanaście kilometrów od Lublina w miejscowości Świdnik. Dojazd samochodem do centrum Lublina zajmuje ok. 15-20 minut. Przygotowaliśmy dla naszych klientów pełną gamę samochodów w której znajdziemy samochody z każdego segmentu - od najtańszych samochodów klasy "A", których cena zaczyna się już od 48zł za dobę, przez samochody wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, aż po klasę D, minivany, a także busy 9 osobowe.

Klienci naszej firmy lądujący na Lubelskim lotnisku już po chwili mogą wyjechać spod lotniska wynajętym samochodem korzystając z naszego biura mieszczącego się na terminalu, w centralnym punkcie na hali przylotów. Minimum formalności sprawia, że odbiór samochodu nie zajmuje więcej niż 10 minut, a najemca w momencie najmu będzie potrzebował jedynie ważnego prawa jazdy, dowodu lub paszportu oraz karty płatniczej Visa lub MasterCard.

Klientom ze stolicy województwa Lubelskiego dajemy możliwość odbioru samochodu z nasze biura przy ul. Lubartowskiej 75A znajdującego się w ścisłym centrum miasta.

Opinia Klientów

Biuro Lublin - lotnisko liczba ocen 1276 ocena 4.95 / 5

zdjęcie: Renault Clio "Świetna wypożyczalnia, super ekononomiczne auto, fantastyczna obsuga, kolejny raz jestem bardzo zadowolony , napewno skorzystam jeszcze z usług wypożyczalni . Polecam "

Tomasz

zdjęcie: Fiat 500 "Jestem zadowolony z usługi nic dodać nic ująć. "

Greg

Biuro Lublin - lotnisko
21-040 Świdnik, ul. Króla Jana III Sobieskiego 1
Biuro Lublin
Lublin ul. Lubartowska 75A
Telefon: +48 660 505 474
Mail: lublin@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Bardzo mila obsluga.Firma godna polecenia dalej.Bedziemy korzystac !!!”

Nowakowski Adam

20-11-2019 - (Olsztyn - Szymany - Lotnisko)