Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Włocławek

Włocławek jest trzecim miastem województwa kujawsko-pomorskiego po Bydgoszczy i Toruniu gdzie klienci wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto mogą skorzystać z naszych usług.
Ta malownicza miejscowość będąca trzecim pod względem wielkości miastem województwa położone jest wzdłuż Wisły, która dzieli miasto na dwie części.
Włocławek mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni gromadzi na swoim terenie ponad 600 obiektów będącym celem podróży wielu turystów dzięki czemu miasto stało się ważnym punktem na turystycznej mapie Polski.
W związku z rozwojem firmy Odkryj-Auto dotarliśmy i do Włocławka gdzie udostępniamy klientom do dyspozycji samochody z wszystkich klas od najmniejszych klasy "A" po pojazdy 9cio osobowe będące wspaniałym kompanem rodzinnych wyjazdów.
Samochody w dniu wynajmu podstawiamy pod Dworzec Główny we Włocławku.

Opinia Klientów

Biuro Włocławek liczba ocen 21 ocena 4.85 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris "Obsługa na wysokim poziomie, profesjonalna, szybka i bez zbędnych utrudnień, doskonała komunikacja. Skorzystam z oferty na pewno jeszcze raz. Pozdrawiam. "

Katarzyna Janczak

zdjęcie: Toyota Corolla "Caly proces wypozyzczenia auta odbyl sie bez jakichkolwiek zarzutow. Obsluga klienta od samogo poczatku na bardzo wysokim poziomie.Firma ma duze szczescie majac takich pracownikow (w szczegolnosci chodzi mi o osoby ktore podstawialy i odbieraly auto)Naleza sie im bonusy za dobra robote:) i reprezontewonie firmy na tak wysokim poziomie jesli chodzi o obsluge klijenta i profesjonalizm. "

Joanna

zdjęcie: Ford Focus Diesel "Z firmy Odkryj-Auto korzystałam po raz pierwszy ale oceniam baaardzo pozytywnie. Super kontakt z obsługą, bez problemu uzyskałam informacje na kazdy temat. Pod kazdym wzgledem bylam mile zaskoczona. Napewno nie raz jeszcze skorzyrzystam z wypozyczenia samochodu z Odkryj-Auto "

Justyna

zdjęcie: Toyota Corolla "Excellent service. Procedure to change drop off location was excellent. I will be using your company only anytime I am in Poland. "

Manpreet Sandhu

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Włocławek
Włocławek, ul. Stefana Okrzei
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Renault Arkana, stan idealny. Super się sprawdził w trakcie 2 tygodni wynajmu. Cena wynajmu bardzo przystępna. Obsługa jak zwykle bez zarzutu na bardzo wysokim poziomie, do tego pełen luz i profesjonalizm. Odbiór i zdanie auta w zaledwie kilka minut, sprawnie i bezproblemowo. Juz niebawem skorzystam ponownie. Dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam.”

Krzysztof G.

21-09-2023 - (Castellon - Walencja - lotnisko)