Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Włocławek

Włocławek jest trzecim miastem województwa kujawsko-pomorskiego po Bydgoszczy i Toruniu gdzie klienci wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto mogą skorzystać z naszych usług.
Ta malownicza miejscowość będąca trzecim pod względem wielkości miastem województwa położone jest wzdłuż Wisły, która dzieli miasto na dwie części.
Włocławek mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni gromadzi na swoim terenie ponad 600 obiektów będącym celem podróży wielu turystów dzięki czemu miasto stało się ważnym punktem na turystycznej mapie Polski.
W związku z rozwojem firmy Odkryj-Auto dotarliśmy i do Włocławka gdzie udostępniamy klientom do dyspozycji samochody z wszystkich klas od najmniejszych klasy "A" po pojazdy 9cio osobowe będące wspaniałym kompanem rodzinnych wyjazdów.
Samochody w dniu wynajmu podstawiamy pod Dworzec Główny we Włocławku.

Opinia Klientów

Biuro Włocławek liczba ocen 10 ocena 4.77 / 5

zdjęcie: Ford Focus Diesel "Z firmy Odkryj-Auto korzystałam po raz pierwszy ale oceniam baaardzo pozytywnie. Super kontakt z obsługą, bez problemu uzyskałam informacje na kazdy temat. Pod kazdym wzgledem bylam mile zaskoczona. Napewno nie raz jeszcze skorzyrzystam z wypozyczenia samochodu z Odkryj-Auto "

Justyna

zdjęcie: Toyota Corolla "Excellent service. Procedure to change drop off location was excellent. I will be using your company only anytime I am in Poland. "

Manpreet Sandhu

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Włocławek
Włocławek, ul. Stefana Okrzei
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Bardzo profesjonalna, mila i szybka obsluga. Moj samolot 09/09 zamiast w Gdansku wyladowal o polnocy na Okeciu w Warszawie. Jeszcze w samolocie udalo mi sie zarezerwowac auto, ktore o 1.00 w nocy bylo juz do odbioru na lotnisku! Wielki szacun za sprawna obsluge! ”

Jozef - Edinburgh

27-09-2022 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)