Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Gdynia

Miasto wchodzące w skład Trójmiasta, które jest największym w Polsce miastem, nie będące miastem wojewódzkim. Dobrze rozwinięta baza turystyczna z roku na rok przyciąga co raz to więcej turystów.
Dzięki tak dynamicznemu rozwojowi miasta i nasi klienci mają możliwość zarezerwowania samochodu z odbiorem przy Dworcu Głównym w Gdyni.
Dokonując wcześniej rezerwacji klient ma możliwość wyboru samochodu z każdej klasy, od najmniejszych, których ceny zaczynają się już od 72 zł za dobę po 9 osobowe dzięki którym będą mogli zwiedzić wszystkie atrakcje Gdyni, a także całego Trójmiasta wraz z przyjaciółmi podróżując w jednym aucie.
Dzięki dostępności naszej oferty w każdym z miast wchodzących w skład Trójmiasta dajemy klientom możliwość odbioru samochodu w Gdyni by później przed wylotem oddać je przy lotnisku w Gdańsku czy też przy dworcu w Sopocie.

Opinia Klientów

Biuro Gdynia liczba ocen 58 ocena 4.76 / 5

zdjęcie: Renault Clio "Super opcja, polecam każdemu. Bezproblemowo można sie dogadać na odbiór auta z dowolnego miejsca. Auto było w 100% sprawne, nie ma sie czego doczepić. "

Erwin

zdjęcie: Toyota Aygo Automat "Ogolna ocena pozytywna, wydananie i zdanie auta w krotkim czasie, dobre ceny i przejrzysty system wynajmu. "

Polecam, dobre ceny i przejrzysty system wynajmu

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi "Generalnie jestem bardzo zadowolony z całego procesu z jednym wyjątkiem który prawdę mówiąc popsuł całkowicie moje wrażenia. W samochodzie, który miałem przez 5 tygodni i który był praktycznie nowy (miał około 3000 km przebiegu jak go dostałem) w ostatnim dniu spaliło się całkowicie sprzęgło. Ponieważ jeżdżę samochodami przez prawi 50 lat i nigdy mi się to jeszcze nie zdarzyło byłem całkowicie zaskoczony. Jestem w dalszym ciągu przekonany, że była to wada techniczna auta. Wasze biuro jest jednak innego zdania i zostałem obciążony kwota naprawy sprzęgła. "

Tomasz Smetny-Sowa

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Generalnie - jak zawsze - wszystko przebiegło sprawnie. Jeden drobny zgrzyt to konieczność zmiany samochodu w trakcie wypożyczenia z powodu pomyłki pracownika, ale wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo. "

Ziemowit Ptak

zdjęcie: Toyota Aygo "Jestem długoletnim klientem wypożyczalni. Nigdy się nie zawiodłam. Polecam każdemu kto korzysta z takich usług. "

Aleksandra Konieczniak

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Gdynia
81-001 Gdynia, plac Konstytucji 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Doskonała firma. Organizacja dopracowana pod każdym względem. Samochód w idealnym stanie. Serdecznie polecam. Ja na pewno jeszcze skorzystam.”

MB

27-06-2022 - (Wrocław - Lotnisko)