Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Gdynia

Miasto wchodzące w skład Trójmiasta, które jest największym w Polsce miastem, nie będące miastem wojewódzkim. Dobrze rozwinięta baza turystyczna z roku na rok przyciąga co raz to więcej turystów.
Dzięki tak dynamicznemu rozwojowi miasta i nasi klienci mają możliwość zarezerwowania samochodu z odbiorem przy Dworcu Głównym w Gdyni.
Dokonując wcześniej rezerwacji klient ma możliwość wyboru samochodu z każdej klasy, od najmniejszych, których ceny zaczynają się już od 72 zł za dobę po 9 osobowe dzięki którym będą mogli zwiedzić wszystkie atrakcje Gdyni, a także całego Trójmiasta wraz z przyjaciółmi podróżując w jednym aucie.
Dzięki dostępności naszej oferty w każdym z miast wchodzących w skład Trójmiasta dajemy klientom możliwość odbioru samochodu w Gdyni by później przed wylotem oddać je przy lotnisku w Gdańsku czy też przy dworcu w Sopocie.

Opinia Klientów

Biuro Gdynia liczba ocen 126 ocena 4.79 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "To już kolejny raz jak wynajmuje auto cudowna obsługa samochód czyściutki przesympatyczna osoba która nam przekazywał auto polecam w 100% I na pewno wrócę "

Anna

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "Pełny profesjonalizm, szybko i sprawnie wszystko się dokonuje i nie ma żadnych problemów. Polecam :-) "

Maciej

zdjęcie: Toyota Yaris "Polecam wypożyczalnię samochodów Odkryj Auto. Zawsze szybko, profesjonalnie i w dobrej cenie. Z usług wypożyczalni korzystałem już prawie 20 razy i nie zamierzam zmieniać na inną. "

Artur

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "Wypożyczam auto już kolejny raz i za każdym razem pełna satysfakcja. Genialny kontakt w każdej sprawie z infolinią 24/7 h "

Adrian

zdjęcie: Renault Austral (A) "Polecam wypożyczalnię Odkryj Auto, bardzo miła obsługa, nigdy nie było problemow przy odbiorze czy zdaniu auta, i prawie zawsze dostawaliśmy auto klasę wyższa od zamawianej "

Aldona Gdańsk

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Gdynia
81-001 Gdynia, plac Konstytucji 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Ostatnio miałem okazję skorzystać z usług wypożyczalni samochodów i muszę przyznać, że jestem zachwycony! Samochód był w doskonałym stanie, czysty i gotowy do jazdy. Proces wynajmu był szybki i bezproblemowy, a obsługa wyjątkowo miła i pomocna. Całe doświadczenie było wręcz idealne. Zdecydowanie polecam tę wypożyczalnię każdemu, kto potrzebuje sprawdzonego i komfortowego auta.”

Lukasz M

24-06-2024 - (Bydgoszcz - Lotnisko)