Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Gdynia

Miasto wchodzące w skład Trójmiasta, które jest największym w Polsce miastem, nie będące miastem wojewódzkim. Dobrze rozwinięta baza turystyczna z roku na rok przyciąga co raz to więcej turystów.
Dzięki tak dynamicznemu rozwojowi miasta i nasi klienci mają możliwość zarezerwowania samochodu z odbiorem przy Dworcu Głównym w Gdyni.
Dokonując wcześniej rezerwacji klient ma możliwość wyboru samochodu z każdej klasy, od najmniejszych, których ceny zaczynają się już od 72 zł za dobę po 9 osobowe dzięki którym będą mogli zwiedzić wszystkie atrakcje Gdyni, a także całego Trójmiasta wraz z przyjaciółmi podróżując w jednym aucie.
Dzięki dostępności naszej oferty w każdym z miast wchodzących w skład Trójmiasta dajemy klientom możliwość odbioru samochodu w Gdyni by później przed wylotem oddać je przy lotnisku w Gdańsku czy też przy dworcu w Sopocie.

Opinia Klientów

Biuro Gdynia liczba ocen 34 ocena 4.82 / 5

zdjęcie: Renault Kadjar Automat "Samochody mają OK, obsługa przez pracownika w porządku. Nie podobało mi się, że nie dano mi znać, że muszą mieć kartę Credit do wypożyczenia auta klasy premium. Dwa maile od firmy do mnie przyszły z info: Visa albo Mastercard, słowa o tym że trzeba mieć Credit a nie Debit. Powinno być to wyraźnie napisane w mailu! Pracownik coś tam gadał, że trzeba było czytać warunki. Na chybcika wydano mi brudny samochód klasy C. Więcej nie skorzystam z tej firmy. "

Arek

zdjęcie: Fiat 500 "Jestem bardzo zadowolony z piereszego serwisu. Szybki odbiur z lotniska, pomoc przy załadowaniu bagażu, szypki serwis i obsługa. ocena z szkoły 6+++, dziękuje :D !! "

Bart

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Gdynia
81-001 Gdynia, plac Konstytucji 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Wiele razy juz korzystałam z usług Odkryj Auto i zawsze jestem bardzo zadowolona. Trzymajcie tak dalej, I do zobaczenia wkrótce:)”

Wioleta

21-01-2021 - (Kraków - Lotnisko)