Wypożyczalnia Samochodów Rzeszów

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Rzeszów - Lotnisko

Na czas pobytu w Rzeszowie mają Państwo możliwość wynajęcia samochodu na Lotnisku Jasionka. Wystarczy wybrać taką opcje rezerwując samochód on-line. By odebrać samochód nie musisz opuszczać terenu lotniska - biuro wypożyczalni mieści się na parterze terminala tuż obok kiosku "One Minute".
Do podpisania umowy potrzebny jest dokument tożsamości, prawo jazdy oraz karta debetowa lub kredytowa Visa lub Mastercard.

Port Lotniczy Jasionka oddalony jest ok. 10 km od centrum Rzeszowa. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje ok. 10-15 minut. Na terenie lotniska jest bezpłatny i monitorowany parking dla samochodów osobowych.

Dzięki naszej wypożyczalni możecie Państwo dotrzeć z lotniska Jasionka do wszystkich zakątków miasta, obejrzeć najsłynniejsze zabytki Rzeszowa (takie jak zamek, letni pałac Lubomirskich, dwór Franciszka Piątkowskiego, dwór Chłapowskich i Skrzyńskich czy Pałac Biskupów Rzeszowskich), ale też odwiedzić Muzeum Dobranocek, Muzeum Łowiectwa czy Muzeum Mleczarstwa. Ciekawą przygodą może okazać się wypad do mini zoo i centrum zooterapii w Kielnarowej, uzdrowiska w Krynicy-Zdroju albo zamku w Krasiczynie. Wynajętym u nas autem dojedziecie do rezerwatu przyrody Lisia Góra oraz rezerwatu Prządki na Pogórzu Dynowskim. Prawdziwym miłośnikom przyrody polecamy wyprawę w Bieszczady albo inne rejony Polski.

Dajemy Państwu możliwość odbioru samochodu w centrum Rzeszowa w biurze przy ul. Lwowska 6 (I piętro) budynki FRAC.

Opinia Klientów

Biuro Rzeszów - Lotnisko liczba ocen 1857 ocena 4.95 / 5

zdjęcie: Hyundai i20 "Polecam... "

Pioter

zdjęcie: Volkswagen Polo "Obsługa jak zawsze super wszystko poszło miło i szybko. Dostałem Volkswagena Polo z silnikiem 1.0.. Samochód świetnie się prowadzi ale jak na taką masę powinien mieć większy silnik. W mieście super mało pali ale w trasie już nie za dobrze sobie radził zero przyspieszenia mimo to jak dla mnie wciąż to jest najlepsza wypożyczalnia w Polsce którą polecam każdemu. "

Wojtek

Biuro Rzeszów - Lotnisko
36-002 Jasionka, Jasionka 942
Biuro Rzeszów
35-201 Rzeszów, ul. Lwowska 6 (I Piętro)
Telefon: +48 660 505 474
Mail: rzeszow@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Po moim telefonie, kierowca był w ciągu 5min na lotnisku żeby mnie odebrać. Miła i szybka obsługa. Autko czyte i nowe. Ceny konkurencyjne. To było moje pierwsze doświadczenie z Odkryj-Auto i napewno nie ostatnie. Polecam!”

Sebastian

22-10-2019 - (Wrocław - Lotnisko)