Wypożyczalnia Samochodów Rzeszów

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Rzeszów - Lotnisko

Na czas pobytu w Rzeszowie mają Państwo możliwość wynajęcia samochodu na Lotnisku Jasionka. Wystarczy wybrać taką opcje rezerwując samochód on-line. By odebrać samochód nie musisz opuszczać terenu lotniska - biuro wypożyczalni mieści się na parterze terminala tuż obok kiosku "One Minute".
Do podpisania umowy potrzebny jest dokument tożsamości, prawo jazdy oraz karta debetowa lub kredytowa Visa lub Mastercard.

Port Lotniczy Jasionka oddalony jest ok. 10 km od centrum Rzeszowa. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje ok. 10-15 minut. Na terenie lotniska jest bezpłatny i monitorowany parking dla samochodów osobowych.

Dzięki naszej wypożyczalni możecie Państwo dotrzeć z lotniska Jasionka do wszystkich zakątków miasta, obejrzeć najsłynniejsze zabytki Rzeszowa (takie jak zamek, letni pałac Lubomirskich, dwór Franciszka Piątkowskiego, dwór Chłapowskich i Skrzyńskich czy Pałac Biskupów Rzeszowskich), ale też odwiedzić Muzeum Dobranocek, Muzeum Łowiectwa czy Muzeum Mleczarstwa. Ciekawą przygodą może okazać się wypad do mini zoo i centrum zooterapii w Kielnarowej, uzdrowiska w Krynicy-Zdroju albo zamku w Krasiczynie. Wynajętym u nas autem dojedziecie do rezerwatu przyrody Lisia Góra oraz rezerwatu Prządki na Pogórzu Dynowskim. Prawdziwym miłośnikom przyrody polecamy wyprawę w Bieszczady albo inne rejony Polski.

Dajemy Państwu możliwość odbioru samochodu w centrum Rzeszowa w biurze przy ul. Lwowska 6 (I piętro) budynki FRAC.

Opinia Klientów

Biuro Rzeszów - Lotnisko liczba ocen 1986 ocena 4.95 / 5

zdjęcie: Toyota Aygo "Obsługa na 6. Przy ubezpieczeniu "pakiet full" zero stresu. Miałem stłuczkę pół godziny po odebraniu samochodu podczas omijania dzikiego zwierza (sarny) która stała na środku drogi "

Piotr

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Byłam bardzo zadowolona. Panowie wszystko wytłumaczyli i pokazali gdzie jest. Napewno użyje serwis ponownie. "

Patricia Kulaga

Zobacz wszystkie opinie
Biuro Rzeszów - Lotnisko
36-002 Jasionka, Jasionka 942
Biuro Rzeszów
35-201 Rzeszów, ul. Lwowska 6 (I Piętro)
Telefon: +48 660 505 474
Mail: rzeszow@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Opinie mam bardzo dobrą, raz tylko się rozczarowałem w Katowicach. Ale Wrocław niezmiennie bardzo dobry”

Grzegorz

11-12-2019 - (Wrocław - Lotnisko)