Wypożyczalnia Samochodów Wrocław

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Wrocław - Lotnisko

Dajemy Państwu możliwość odbioru samochodu na Lotnisku we Wrocławiu. Do dyspozycji klientów jesteśmy 24 godziny 7 dni w tygodniu po uprzedniej rezerwacji samochodu. Ceny wynajmu samochodu na terenie Lotniska we Wrocławiu zaczynają się od 61 zł netto za dobę. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru samochodów różnej wielkości od małych dwu osobowych aut po Vany.

Klient jedyne co musi zrobić to po odebraniu bagażu poinformować nas o tym fakcie, a pracownik firmy Odkryj-Auto niezwłocznie podjedzie pod wejście zabierając klienta do naszego biura mieszczącego się w odległości około 400 metrów od terminala na Parkingu "Lotnisko Wrocław".
Formalności związane z podpisaniem umowy i przekazaniem samochodu zajmują tylko kilka minut. Do dokonania rezerwacji potrzebne jest ważne prawo jazdy oraz dokument tożsamości. Opłata za najem uiszczana jest z góry w dniu wypożyczania za pomocą karty kredytowej Visa lub Mastercard.

Odległość Lotniska Copernicus od centrum miasta wynosi ok. 10 km, w pobliżu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dojazd samochodem do centrum zajmuje od 20-30 minut w zależności od ruchu na drodze.

Centrum miasta zachwyci Państwa bogactwem obiektów architektonicznych i zabytków. Znajduje się tu ponad 8 tysięcy historycznych kamienic (utrzymanych w różnych stylach) oraz wiele budowli sakralnych (archikatedra św. Jana Chrzciciela, bazylika św. Elżbiety, katedra św. Marii Magdaleny, kolegiata św. Krzyża, kościół NMP na Piasku). We Wrocławiu zobaczycie też Państwo jeden z najstarszych ratuszy, zegarów wieżowych i dzwonów zegarowych. Jest tu też niezliczona liczba mostów i kładek. Ponadto Wrocław jest miejscem wielu imprez i wydarzeń kulturalnych. Działa tu kilkanaście muzeów (m. in. Muzeum Przyrodnicze, Muzeum Sztuki Medalierskiej, Muzeum Poczty i Telekomunikacji, Muzeum Geologiczne, Muzeum Farmacji, Mauzoleum Piastów Śląskich, Muzeum Pana Tadeusza) teatrów (m. in. Teatr Polski, Teatr Współczesny, Teatr Lalek) i innych ośrodków.

Opinia Klientów

Biuro Wrocław - Lotnisko liczba ocen 1390 ocena 4.93 / 5

zdjęcie: Ford Focus "Wszystko super "

Grzegorz

zdjęcie: Toyota CH-R Hybryda "Ceny aut są bardzo korzystne. Kontakt podczas zamawiania i odbioru samochodu szybki i bezproblemowy. Odbieraliśmy auto z lotniska we Wrocławiu. Mimo, że kilka osób przyleciało ty samym lotem, to nie czekaliśmy zbyt długo, ponieważ wypożyczalnia jest praktycznie przy lotnisku. Zamówiliśmy małe autko Toyotę Yaris lub podobny, ale ponieważ już nie było takich aut, to dostaliśmy w zamian nowiutką dwutygodniową Toyotę C-HR w hybrydzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług wypożyczalni Odkryj Auto. Na pewno jeszcze z niej skorzystamy i polecamy tym, co się jeszcze wahają. "

Kornelia

Biuro Wrocław - Lotnisko
54-530 Wrocław, Graniczna 189
Meeting point Wrocław
51-167 Wrocław, ul. Joannitów (obok PKP)
Telefon: +48 660 505 474
Mail: wroclaw@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Wynajalem nowa Toyote Aygo na 3 tygodnie. Bardzo zgrabny samochod, idealny do jazdy po miescie i krotkie podroze. Prawie wogole nie pali - bardzo ekonomiczny. Niestety bardzo slaby, szczegolnie przy ruszaniu pod gore. Mila, sympatyczna, szybka i profesjonalna obsluga. To juz kolejny raz gdy wynajmowalem samochod i z pewnoscia skozystam po raz kolejny wkrotce. Dziekuje.”

Marek - Edynburg

17-07-2019 - (Kraków - Lotnisko)