Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Nowy Sącz

Nowy Sącz jest jednym z najstarszych Polskich miast, którego historia sięga roku 1292 zamieszkiwany jest przez około 85 tysięcy mieszkańców. W związku z wieloletnią historią miasta na jego terenie podziwiać możemy podziwiać liczne muzea w tym Sądecki Park Etnograficzny, który turystom pozwoli przenieść się do miasteczka galicyjskiego.
Nowy Sącz też jest największym miastem Beskidu Sądeckiego, który z roku na rok podbija co raz to większą rzeszę fanów przybywających w to piękne pasmo górskie.
Odwiedzający stolicę Sądecczyzny mogą skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto wybierając odpowiedni samochód dostosowany do potrzeb turystycznych tej ziemi - od samochodów małych, miejskich które idealnie poradzą sobie w nowosądeckich warunkach po większe auta kompaktowe czy nawet busy 9 osobowe.
Samochód w dniu wynajmu dostarczany jest na parking przy Dworcu Głównym w Nowym Sączu gdzie formalności związane z podpisaniem umowy zajmą zaledwie kilka minut.

Opinia Klientów

Biuro Nowy Sącz liczba ocen 55 ocena 4.92 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Cross "Wyporzyczylem auto po paru dniach wyskoczyła masa błędów. Nowe auto miałem pod domem w ciągu 3 godzin bez zbędnych pytań i dodatkowych kosztów "

Damian

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi "I was very happy again with everything,I was returning the car to a different location, and the action passed very smoothly without complication, even though I changed the time of return. Also, very flexible approach when I complained about not having 100% of a fuel tank, which I realized after a while of driving. I had to fill the tank to full and the difference was paid to my account from their office.I hope so, I didnt check it,but I trust them, because they sounded very concerned about it.. Well done everyone and thank you. "

ROBERT BIKAR

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi. Doceniam staranność w przekazaniu przydatnych informacji odnośnie wypożyczenia. Warunki współpracy szczegółowo wyjaśnione. Jedynym minusem jest brak możliwości rezerwacji konkretnego modelu oferowanego na stronie internetowej. "

Adam Wyrostek

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Bardzo miła obsługa biuro na lotnisku auto wygodne ekonomiczne i zadbane na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam "

A. Zabawa

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Pierwszy raz korzystałam z tej wypożyczalni i to była moja najlepsza decyzja, i na pewno nie ostatni raz wynajęłam tu samochód. "

Patrycja

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz, ul. Kolejowa
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Na pewno będę korzystał z ich usług w przyszłości. Obsługa na wysokim poziomie. Sprawna rezerwacja i bezproblemowe anulowanie w przypadku problemów z lotem jakich doświadczyłem ostatnio.”

Krzysiek

05-06-2023 - (Gdańsk - Lotnisko)