Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Nowy Sącz

Nowy Sącz jest jednym z najstarszych Polskich miast, którego historia sięga roku 1292 zamieszkiwany jest przez około 85 tysięcy mieszkańców. W związku z wieloletnią historią miasta na jego terenie podziwiać możemy podziwiać liczne muzea w tym Sądecki Park Etnograficzny, który turystom pozwoli przenieść się do miasteczka galicyjskiego.
Nowy Sącz też jest największym miastem Beskidu Sądeckiego, który z roku na rok podbija co raz to większą rzeszę fanów przybywających w to piękne pasmo górskie.
Odwiedzający stolicę Sądecczyzny mogą skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto wybierając odpowiedni samochód dostosowany do potrzeb turystycznych tej ziemi - od samochodów małych, miejskich które idealnie poradzą sobie w nowosądeckich warunkach po większe auta kompaktowe czy nawet busy 9 osobowe.
Samochód w dniu wynajmu dostarczany jest na parking przy Dworcu Głównym w Nowym Sączu gdzie formalności związane z podpisaniem umowy zajmą zaledwie kilka minut.

Opinia Klientów

Biuro Nowy Sącz liczba ocen 47 ocena 4.93 / 5

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi. Doceniam staranność w przekazaniu przydatnych informacji odnośnie wypożyczenia. Warunki współpracy szczegółowo wyjaśnione. Jedynym minusem jest brak możliwości rezerwacji konkretnego modelu oferowanego na stronie internetowej. "

Adam Wyrostek

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Bardzo miła obsługa biuro na lotnisku auto wygodne ekonomiczne i zadbane na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam "

A. Zabawa

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Pierwszy raz korzystałam z tej wypożyczalni i to była moja najlepsza decyzja, i na pewno nie ostatni raz wynajęłam tu samochód. "

Patrycja

zdjęcie: Toyota Yaris "Odkryj auto najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce. Kolejny raz pełne zadowolenie. Każda podróż dzięki wam jest super. Uwielbiam do was wracać :) "

Aleksandra

zdjęcie: Toyota Yaris "Naprawdę świetna obsługa klienta, szybkie odpowiedzi na pytania. Pan który przekazywał nam samochód był bardzo miły, samochód czysty, spełnił w 100 procentach nasze wymagania. Na pewno skorzystamy po raz kolejny. "

Klaudia

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz, ul. Kolejowa
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Byłam bardzo zadowolona z obsługi odkryj-auto, z resztą już nie pierwszy raz wypożyczam tutaj samochód i naprawdę polecam każdemu. Biuro nie znajduje się na lotnisku ale po informacji, że wylądowałam czekałam mniej niż 5 minut na kierowcę który odebrał mnie z lotniska, a po zwrocie auta Panowie dostarczyli mnie z powrotem na lotnisko! ”

Sandra Szczepanska

30-01-2023 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)