Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Nowy Sącz

Nowy Sącz jest jednym z najstarszych Polskich miast, którego historia sięga roku 1292 zamieszkiwany jest przez około 85 tysięcy mieszkańców. W związku z wieloletnią historią miasta na jego terenie podziwiać możemy podziwiać liczne muzea w tym Sądecki Park Etnograficzny, który turystom pozwoli przenieść się do miasteczka galicyjskiego.
Nowy Sącz też jest największym miastem Beskidu Sądeckiego, który z roku na rok podbija co raz to większą rzeszę fanów przybywających w to piękne pasmo górskie.
Odwiedzający stolicę Sądecczyzny mogą skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto wybierając odpowiedni samochód dostosowany do potrzeb turystycznych tej ziemi - od samochodów małych, miejskich które idealnie poradzą sobie w nowosądeckich warunkach jak i pojazdy wyposażone w napęd 4x4 czy mieszczące 9 osób vany.
Samochód w dniu wynajmu dostarczany jest na parking przy Dworcu Głównym w Nowym Sączy gdzie formalności związane z podpisaniem umowy zajmą zaledwie kilka minut.

Opinia Klientów

Biuro Nowy Sącz liczba ocen 13 ocena 4.87 / 5

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi (A) "Jestem bardzo zadowolony z przebiegu procesu całego wynajmu jak i samochodu i życzę sobie aby nadal to tak wyglądało. "

Piotr Szewczyk

zdjęcie: Renault Kadjar Automat "W ostatnim czasie 2 razy pożyczałem samochód z Państwa firmy i w obydwóch przypadkach wszystko przebiegło sprawnie, profesjonalnie i bez problemów zarówno przy odbiorze jak i zdaniu samochodu. Zatem z punktu widzenia klienta jestem bardzo zadowolony. "

Piotr

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz, ul. Kolejowa
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Rezerwacja samochodu zajmuje chwilę, po telefonie do biura nie minęło 10 minut a pan z wypożyczalni juz przyjechał z autem wydanie przebiego bardzo szybko i sprawnie cena super zwrot auta też bez problemów 100% polecam i na pewno skorzystam ponownie brawo Panowie z Wrocławia”

Marek

11-04-2021 - (Wrocław - Lotnisko)