Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Nowy Sącz

Nowy Sącz jest jednym z najstarszych Polskich miast, którego historia sięga roku 1292 zamieszkiwany jest przez około 85 tysięcy mieszkańców. W związku z wieloletnią historią miasta na jego terenie podziwiać możemy podziwiać liczne muzea w tym Sądecki Park Etnograficzny, który turystom pozwoli przenieść się do miasteczka galicyjskiego.
Nowy Sącz też jest największym miastem Beskidu Sądeckiego, który z roku na rok podbija co raz to większą rzeszę fanów przybywających w to piękne pasmo górskie.
Odwiedzający stolicę Sądecczyzny mogą skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto wybierając odpowiedni samochód dostosowany do potrzeb turystycznych tej ziemi - od samochodów małych, miejskich które idealnie poradzą sobie w nowosądeckich warunkach jak i pojazdy wyposażone w napęd 4x4 czy mieszczące 9 osób vany.
Samochód w dniu wynajmu dostarczany jest na parking przy Dworcu Głównym w Nowym Sączy gdzie formalności związane z podpisaniem umowy zajmą zaledwie kilka minut.

Opinia Klientów

Biuro Nowy Sącz liczba ocen 8 ocena 4.85 / 5

zdjęcie: Toyota Aygo Automat "Firma profesjonalna i bardzo prokliencka, obsluga rzetelna od skladania rezerwacji po sam zwrot pojazdu. W trakcie wynajmu potrzebowalam pomocy infolinii oraz holownika, tam tez sie nie zawiodlam - pomoc przyjechala blyskawicznie a sama procedura przebiegla w bardzo luznej atmosferze. Szczegolne podziekowania dla pracownikow infolinii, ktorzy 30 wrzesnia w godzinach wieczornych z niesamowita rzetelnoscia i uprzejmoscia pomogli mi rozwiazac problem. Wypozyczalam pierwszy raz i na pewno nie ostatni! "

Justyna Luty

zdjęcie: Renault Kadjar "Już drugi raz skorzystaliśmy z oferty i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi otrzymanego samochodu. Nawet w przypadku małej "przygody" z opona i koniecznością wymiany samochodu obsługa zareagowała natychmiast i już po dwóch telefonach wiedzieliśmy że sprawa zostanie załatwiona w najkrótszym możliwym czasie i będziemy mogli kontynuować nasze wakacje. Bardzo dziękujemy i na pewno skorzystamy ponownie... "

Radosław

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz, ul. Kolejowa
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jest to mój drugi wynajem i jak zwykle jakość obsługi była świetna. Wynajem samochodu poszedł sprawnie i szybko. Na pewno polecam i jeszcze nie raz skorzystam :)”

Tymek

25-10-2020 - (Katowice - Lotnisko)