Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Zielona Góra

Zielona Góra jest pierwszym miastem w województwie lubuskim w którym dajemy możliwość wynajmu samochodów klientom wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto. Najemcy chcący wypożyczyć samochód w naszej wypożyczalni odbierają samochód z Dworca Głównego PKP znajdującego się przy ulicy Dworcowej.
Do stolicy województwa Lubuskiego dostarczamy samochody każdej klasy - od najmniejszych klasy "A", których ceny zaczynają się już od 45 zł po busy 9 osobowe.

Najemca do odbioru pojazdu potrzebować będzie jedynie prawa jazdy, dowodu osobiste oraz karty płatniczej Visa lub Mastercard, procedura odbioru samochodu nie winna zająć więcej niż 10 minut.

Opinia Klientów

Biuro Zielona Góra liczba ocen 21 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Wszystko super ale system macie nieprawidłowy bo nie wiem dlaczego nie ma moich danych w systemie. Miałam prędzej zniżki jako stały klient a nagle jak pytałam przez telefon to okazuje się że pierwszy raz auto wypożyczam od Was co mnie bardzo zdziwiło bo prędzej miałam zniżki nagle nie mam więc uważam że macie błąd w systemie. Chyba że usuwacie stałych klientów ale tego niestety nie wiem. "

Natalia Halas

zdjęcie: Toyota Corolla "Jestem bardzo zadowolony z wypożyczalni oraz wypożyczonego nowego auta. Szczególne wrażenie zrobił na mnie odbiór osobisty z lotniska i transport moim wypożyczonym autem do biura wypożyczalni. To bardzo pomaga! Polecam. "

Jakub

zdjęcie: Toyota Aygo "Wypożyczalnia OdkryjAuto jest naprawde świetnie prowadzona. Bardzo dobra komunikacja, szybkie reagowanie na problemy. Polecam zawsze brać full cover, dzięki temu spokojnie jeździłam autem. "

Joanna

zdjęcie: Renault Clio "Jestem bardzo zadowolony z państwa firmy. Wszystkim znajomym polecam Wasze usługi. Dwie osoby za moja namową skorzystało z Państwa usług. Oby tak dalej. "

Wojtkowiak

zdjęcie: Toyota Aygo "Autko używało się dobrze. Zarówno osoba oddająca samochód do mojej dyspozycji jak i osoba odbierająca były bardzo uprzejme. Z pewnością chętnie skorzystam ponownie z Państwa usług (jeśli zaistnieje taka konieczność). "

Monika_D

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Zielona Góra

Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Bardzo profesjonalna, mila i szybka obsluga. Moj samolot 09/09 zamiast w Gdansku wyladowal o polnocy na Okeciu w Warszawie. Jeszcze w samolocie udalo mi sie zarezerwowac auto, ktore o 1.00 w nocy bylo juz do odbioru na lotnisku! Wielki szacun za sprawna obsluge! ”

Jozef - Edinburgh

27-09-2022 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)