Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Opole

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto umożliwia Państwu odbiór samochodu na terenie Opola. Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 58 zł netto za dobę. Mogą Państwo również skorzystać z rabatów na wybrane marki samochodów. W zależności od Państwa preferencji oferujemy wynajem samochodów różnej wielkości, na czas krótko, średnio i długoterminowy.
Rezerwacji można dokonać za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej www.odkryj-auto.pl bądź dzwoniąc pod wskazany numer kontaktowy.

Pracownik naszej wypożyczalni podstawia samochód we wskazanym przy rezerwacji najmu dniu spotykając się z Najemcą przy dworcu głównym w Opolu. Do zawarcia pełnej umowy potrzebne jest okazanie aktualnego dowodu tożsamości, prawa jazdy, karty kredytowej. Podpisanie umowy zajmuje krótką chwilę. Pracownik ma obowiązek przekazać Państwu wszelkie informacji odnośnie podstawionego samochodu.


Opole miasto na Górnym Śląsku jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Ośrodek gospodarczy, naukowy, kulturalny. Miasto Znane jest jako Stolica Polskiej Piosenki.
Atrakcje turystyczne : Stary Rynek - Ratusz - Plac I. Daszyńskiego z fontanną i pomnikiem opolskiej Ceres- Plac Wolności - Kościół Matki Boskiej Bolesnej - Kościół św. Sebastiana - Kościół św. Aleksego - Wieża Piastowska - Wieża Zamku Górnego - Ogród zoologiczny - Aleja Gwiazd Festiwalu Polskiej Piosenki - Amfiteatr

Opinia Klientów

Biuro Opole liczba ocen 54 ocena 4.97 / 5

zdjęcie: Ford Kuga "Szybko, sprawnie i przyjemnie! Auto fantastyczne, zero problemow od momentu rezerwacji online az do zwrotu sanochodu. Serdecznie polecam i bardzo dziekuje! "

Ola

zdjęcie: Audi Q2 "Kolejny raz jestem bardzo zadowolona z wypożyczenia samochodu..Miła obsługa,szybkie wydanie auta, bezproblemowy zwrot w innym mieście.Polecam "

Wiola z Norwegii

zdjęcie: Fiat 500 "Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Odkryj auto. Nie mam żadnych zastrzeżeń Wakacje tylko z Odkryj auto "

Angelika H.

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi "Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej firmy. Wszystkie procedury zostały załatwione szybko i bez problemu. Obsługa miła, uprzejma i pomocną. Na pewno będziemy korzystać z usług tej firmy ponownie. Polecamy! "

Angelika

zdjęcie: Fiat 500 "Jestem zadowolony z wypożyczalni dostałem auto którego oczekiwałem dodatkowo skorzystałem z ubezpieczenia i nic mnie nie interesowało do bardzo dobra opcja "

Dariusz Zimoch

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Opole

Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Bardzo profesjonalna, mila i szybka obsluga. Moj samolot 09/09 zamiast w Gdansku wyladowal o polnocy na Okeciu w Warszawie. Jeszcze w samolocie udalo mi sie zarezerwowac auto, ktore o 1.00 w nocy bylo juz do odbioru na lotnisku! Wielki szacun za sprawna obsluge! ”

Jozef - Edinburgh

27-09-2022 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)