Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto działa również na terenie Tarnowa. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny dla stałych klientów przygotowaliśmy korzystne rabaty.
Oferujemy elastyczne rozwiązania zawarcia umowy najmu na okres krótko, średnio jak i długoterminowy.
Posiadamy nowoczesną i dobrze wyposażoną flotę samochodów. Samochody posiadają pełne ubezpieczenie, nielimitowany przebieg kilometrów, w cenę wliczone są koszty serwisowe, auto zastępcze na wypadek awarii, sezonową wymianę opon.
Wynajmując samochód mogą Państwo skorzystać z dodatków jakie oferujemy: GPS, fotelik dla dziecka, dodatkowe ubezpieczenie, wyjazd poza granicę kraju.

Dostarczamy samochody w dniu wybranym przy rezerwacji w okolicę dworca głównego Polskiego Biegunu Ciepła.
Pracownik naszej wypożyczalni udzieli Państwu fachowej obsługi w kwestii wynajmu oraz funkcjonalności samochodu.

Opinia Klientów

Biuro Tarnów liczba ocen 131 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: Fiat 500 "Korzystam z usług wypożyczalni już kolejny raz i jak zawsze jestem zadowolona. Ogromna flota samochodów do wyboru, przystępne ceny, dogodne miejsca odbioru auta i profesjonalna fachowa obsługa. Polecam. "

Patrycja

zdjęcie: Renault Megane Sedan "Zarezerwowałem Renault Megane z fucnkcją Bluetooth i bardzo odradzam owy pojazd. Pomijając fakt, że BT w ogóle nie dział, co uniemożliwiało prowadzenie rozmów w podróży.. Czułem się w nim jak w maluchu, zero bezpieczeństwa. Blachy są tak cienkie, że w przypadku niedużej kolizji auto sypie się jak domek z kart. Jadąc powyżej 100km/h huk w środku jest niemiłosierny. Dodatkowo mały silniczek powodował, że jazda autostradą to katora. Obsługa i całokształt rezeracji pojazdu wzorowy - godny polecenia! "

Bartlomiej

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Tarnów
33-100 Tarnów, Dworcowa 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Potrzeba samochodu? Rezerwuję, płacę, odbieram i jeżdżę. Jeżeli zajdzie konieczność przedłużenia wynajmu wiem, że zawsze można dojść do porozumienia. Jestem zadowolony, polecam każdemu. Zapewne jeszcze nie raz będę korzystał.”

Radosław

22-06-2021 - (Kraków)