Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto działa również na terenie Tarnowa. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny dla stałych klientów przygotowaliśmy korzystne rabaty.
Oferujemy elastyczne rozwiązania zawarcia umowy najmu na okres krótko, średnio jak i długoterminowy.
Posiadamy nowoczesną i dobrze wyposażoną flotę samochodów. Samochody posiadają pełne ubezpieczenie, nielimitowany przebieg kilometrów, w cenę wliczone są koszty serwisowe, auto zastępcze na wypadek awarii, sezonową wymianę opon.
Wynajmując samochód mogą Państwo skorzystać z dodatków jakie oferujemy: GPS, fotelik dla dziecka, dodatkowe ubezpieczenie, wyjazd poza granicę kraju.

Dostarczamy samochody w dniu wybranym przy rezerwacji w okolicę dworca głównego Polskiego Biegunu Ciepła.
Pracownik naszej wypożyczalni udzieli Państwu fachowej obsługi w kwestii wynajmu oraz funkcjonalności samochodu.

Opinia Klientów

Biuro Tarnów liczba ocen 200 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego w jaki sposób zostaliśmy obsłużeni i z samego samochodu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Ogromną wygodą jest fakt, że nie trzeba odstawiać samochodu w tej same lokalizacji, w której został odebrany. Już poleciliśmy Państwa firmę naszym znajomym. Bardzo dziękujemy. "

Iwona i Włodzimierz Wowczak

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "Coraz kolejny wypożyczalnia nie zawiodła mnie podczas rezerwacji. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. "

Milosz

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Szybki i łatwy kontakt z obsługa,samochód pierwsza klasa,samochód podstawiony na czas.napewno skorzystam jeszcze nie raz z państwa usług "

Brozek Iwona

zdjęcie: Renault Megane Automat "Szybka i profesjonalna obsługa. Korzystamy z usług odkryj-auto już od kilku lat i nigdy nie mieliśmy żadnych uwag czy zastrzeżeń. Zawsze bardzo chętnie polecamy odkryj-auto rodzinie i znajomym "

Monika

zdjęcie: Toyota Yaris "Jak zwykle zadowolona z wypożyczalni - konkurencyjne ceny i rabat stałego klienta sprawia Ze nigdy nie patrzę nawet na inne wypożyczalnie. "

Polecam

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Tarnów
33-100 Tarnów, Dworcowa 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Na pewno będę korzystał z ich usług w przyszłości. Obsługa na wysokim poziomie. Sprawna rezerwacja i bezproblemowe anulowanie w przypadku problemów z lotem jakich doświadczyłem ostatnio.”

Krzysiek

05-06-2023 - (Gdańsk - Lotnisko)