Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Legnica

Legnica jest kolejnym obok Wrocławia miastem w województwie Dolnośląskim gdzie Najemca wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto może skorzystać z naszych usług.
Miasto to jest jednym z większych ośrodków przemysłowych w Polsce, a największa w tym zasługa przemysłu miedziowego rozwiniętego na bardzo szeroką skalę dzięki znajdującej się w tym mieście hucie.
Do dyspozycji klientów w jednym z najcieplejszych Polskich miast mamy samochody z wszystkich klas - od najmniejszych pojazdów klasy A po busy mieszczące cała grupę przyjaciół - vany 9 osobowe.
Dużym atutem wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto jest minimum formalności wymaganych przy wynajmie pojazdu - do odbioru wymagamy jedynie prawa jazdy, dowodu osobistego oraz karty debetowej lub kredytowej Visa lub Mastercard.
Rezerwacji samochodu należy dokonać z wyprzedzeniem za pośrednictwem infolinii +48 660 505 474 lub też przez internet na stronie internetowej wypożyczalni.

Opinia Klientów

Biuro Legnica liczba ocen 55 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Obsługa uprzejma, ale przeciętna osoba przy odbiorze auto nie jest w stanie wyłapać wszystkich małych i większych usterek i jest strach, że może później płacić za nie swoje uszkodzenia. Wypożyczam auta za granicą i oni nie są tak upierdliwi na małe wgniecenia parkingowe co daje komfort z korzystania z pojazdu "

Jl

zdjęcie: Toyota Yaris "Z wypożyczalni korzystałam już wiele razy, zawsze wszystko przebiega bezproblemowo, obsługa jest miła, auta czyste i wygodne. Zdecydowanie polecam! "

Ania

zdjęcie: Renault Trafic "Jesteśmy bardzo zadowolony z usług odkryj auto jest to moja ulubiona i jedyna wyposażenie. Pozdrawiam i polecam "

Rafal Pieta

zdjęcie: Fiat 500 "usługa zrealizowana zgodnie z moimi oczekiwaniami, wprawdzie z niewielkim opóźnieniem dostarczenia pojazdu, ale wcześniejszym poinformowaniem przez pracownika OA. "

Joanna Czyż

zdjęcie: BMW Seria 2 sedan "Kolejne wyporzycze samochodu od odkryj-auto, i kolejny raz jestem.w 100% zadowolony. Tym razem padło na bmw 2, wspaniały samochód :-) "

Patryk

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Legnica
Legnica, ul. Kolejowa
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak najbardziej polecam będę w przyszłości korzystał super obsługa auto takie jak w opisie super obsługa klasa światowa jednym słowem”

Michał Lipiński

17-06-2024 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)