Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Orihuela Costa

Słoneczne wybrzeże Costa Blanca stało się w ostatnich latach co raz częstszym celem podróży turystów z Europy i Świata, a dzięki dobrze skomunikowanym lotniskom w Murcii i Alicante w szybki sposób można przenieść się na wschodnie wybrzeże półwyspu Iberyjskiego z niemal każdego miejsca w Europie.
Ten rejon to nie tylko lotniska, a także piękne, hiszpańskie miasta jakim m.in jest Orihuela Costa gdzie samochód podstawiany w określonym dniu i czasie pod Dworzec Główny.
Minimum formalności, które wymagane są przy wynajmie pojazdu sprawiają, że już w kilka minut od pierwszego kontaktu z przedstawicielem firmy Odkryj-Auto cieszyć się można wynajmem bez limitu kilometrów by móc zwiedzić cały turystyczny region jaki ma nam do zaoferowania ten malowniczy zakątek na ziemi.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich klas - od najmniejszych będącym idealnym rozwiązaniem ceniących sobie wygodę parkowania w mieście po większe auta 5, 7, a nawet 9 osobowe mieszczące całą grupę przyjaciół chcących zwiedzić ten rejon Hiszpanii.

Opinia Klientów

Biuro Orihuela Costa liczba ocen 8 ocena 4.98 / 5

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Orihuela Costa

Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Profesjonalna obsługa, po raz kolejny mogłem z przyjemnością wypożyczyć od waszej firmy samochód . Gorąco poleca”

Marcin

27-01-2023 - (Gdańsk - Lotnisko)