Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Chełm

W województwie lubelskim klienci wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto mają możliwość wynajmu samochodu nie tylko w stolicy województwa gdzie świadczymy usługę wynajmu z lotniska w Świdniku i centrum miasta, a także w pięknym, pełnym zabytków Chemie leżącym w bliskiej odległości dwóch Polskich granic - Ukraińskiej i Białoruskiej.
Chełm od powstania leżał na ziemiach pogranicza, co znacznie widoczne jest w historii miasta, w którym po dziś dzień można zwiedzać świetnie zachowane zabytki sakralne.
Na przestrzeni lat Chełm był biskupstwem łączącym trzy religie - prawosławie, grekokatolicyzm, a także kościół rzymskokatolicki.
Wśród najciekawszych atrakcji miasta znajdziemy m.in. bardzo dobrze zachowane podziemia kredowe, Bazylika NMP, a także Góra Chełmska zwana przez mieszkańców grodziskiem.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich klas od najmniejszych klasy "A" gdzie znajdziemy między innymi Toyotę Aygo po klasę VAN oferując pojazdy 9 osobowe.
Samochód podstawiany jest do centrum miasta w okolice Dworca PKP przy ulicy Lwowskiej.

Opinia Klientów

Biuro Chełm liczba ocen 57 ocena 4.85 / 5

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Jestem zadowolony z elastyczności firmy, szybkości reakcji i lojalności wobec klientów. Polecę go moim znajomym. "

Volodymyr Voloshyn

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Jak zawsze niezawodni. Wspaniała miła obsluga , auto wygodne , zadbne i niezawodne na drodze:) polecam z całego serca "

Wiola

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Jak zawsze pełen profesjonalizm. Po razy kolejny nie zawiedliście. Obsługa przemiła, auto wspaniale wygodne i ekonomiczne . Na pewno nie raz skorzystam jeszcze z Państwa usług. "

Wioleta Wiśniewska

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi (A) "Very positive experience with Odkryj Auto! The car was delivered on timeIt was new and super clean. Very friendly customer service both on the phone and in person during pick up/drop off. Will definitely be renting with Odkryj Auto the next time I will be in Poland! "

M Trusz

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Będę polecać firma doskonale funkcjonuje to był pierwszy raz wiec także się kilku rzeczy dowiedziałam jak funkcjonuje to lepiej zorganizuje swoją stronę ze strony odkryj auto fszystko było bardzo profesjonalne i sprawne. Dziękujemy napewno skorzystamy z dalszych usług "

Jolanta Mielniczuk

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Chełm
Chełm, ul. Lwowska
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Kolejny raz korzystaliśmy z wypożyczalni Odkryj-Auto.pl. Planujemy kolejny wyjazd na jesieni i również skorzystamy z Waszych usług. Proces rezerwacji sprawny, plus za płatność online. Na miejscu w Alicante co chwilę podjeżdża bus i wiezie do biura. Auto czyste, pachnące. Dzięki rezerwacji i płatności online, formalności na miejscu ograniczone do minimum.”

Matt

18-06-2024 - (Alicante - lotnisko)