Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Koszalin

Koszalin położony jest zaledwie 11 kilometrów od morza Bałtyckiego jest idealną bazą wypadową do zwiedzania Pomorza - w bliskiej odległości od miasta znajdują się duże ośrodki wypoczynkowe jak Kołobrzeg, Darłowo czy Mielno będące jednym z najczęściej wybieranych przez młodzież kurortem nadmorskich.
W samym Koszalinie znajdziemy sporo atrakcji jak np. pochodząca z drugiej połowy XIV wieku Katedra pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi i Panny, mury obronne miasta czy też atrakcję, która spodoba się turystom w każdym wieku czyli kolejkę wąskotorową.
Klienci wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto mają do dyspozycji samochody z wszystkich klas jakimi dysponuje wypożyczalnia - od tych najmniejszych klasy "A" idealnych do tak zwanego "city breaku" po większe samochody z klasy "D", a także vany mieszczące 9 osób.
Odbiór samochodu odbywa się przy Dworcu Głównym w Koszalinie.

Opinia Klientów

Biuro Koszalin liczba ocen 18 ocena 4.91 / 5

zdjęcie: Toyota Aygo "Szybka rezerwacja, dogodne miejsce odbioru, samochód bez zarzutów. Na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości. "

Luzula

zdjęcie: Toyota Aygo "samochód w b.dobrym stanie, podstawiony pod dworzec w Koszalinie, bardzo doceniamy mozliwość zamiany miejsca zwrotu z Koszalina na Poznań, dziękujemy "

Bogdan Czajkowski

zdjęcie: Toyota Yaris "Wszystko przebiegło sprawnie ,miła obsługa ,porządna firma. Jestem zadowolony z wynajmu samochodu. Polecam "

Piotr

zdjęcie: Renault Kadjar Automat "Jestem bardzo zadowolony z waszych usług jak i cen. Skorzystam ponownie pewnie nie raz. Dziękuję bardzo i pozdrawiam. "

Dariusz D.

zdjęcie: Renault Megane "Obsługa super. Przekazanie auta odbyło siębez problemów. Obsługa udzielała wszystkich potrzebnych informacji. "

Aga

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Koszalin
75-001 Koszalin, Aleja Armii Krajowej
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak zawsze o kilku lat korzystam z usług i nigdy się nie zawiedli, a nawet czasem zaskoczyli. W 100% polecam.”

Marcin

27-11-2021 - (Rzeszów - Lotnisko)