Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Malaga - lotnisko

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto Malaga lotnisko w Hiszpanii, posiada swój oddział na lotnisku w Maladze, nazywane przez lokalsów lotniskiem Pablo Picasso uwielbiającego stolicę Andaluzji.

To właśnie dzięki malowniczemu położeniu Malagi jest ona bardzo często wybierana przez turystów którym chcieliśmy umożliwić wynajem samochodu w tej lokalizacji poszerzając swoją ofertę o ten właśnie oddział.

W oparciu o nasze doświadczenie obsługujemy klientów tuż pod terminalem - po odebraniu bagaży prosimy zatem o kontakt telefoniczny pod numer +48 660 505 474, a w zaledwie kilka minut po przybyciu po wylądowaniu będziesz mógł odebrać zamówiony wcześniej samochód dzięki któremu zwiedzisz cała Andaluzję jak i sąsiadujący z nim Gibraltar gdzie wyjazd nie wymaga dodatkowych opłat.
Minimum formalności przy wynajęciu samochodu w Maladze sprawia, że do odbioru samochodu wymagany będzie wyłącznie dokument tożsamości jak dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy, a za cały wynajem zapłacisz bez problemów kartą Visa lub Mastercard.

Malaga czeka na Ciebie do zobaczenia!

Opinia Klientów

Biuro Malaga - lotnisko liczba ocen 96 ocena 4.80 / 5

zdjęcie: Fiat 500 "Świetna obsługa, bez najmniejszych problemów i bardzo sympatycznie, a do tego w bezkonkurencyjnych cenach. "

Krzysztof Rogowicz

zdjęcie: Renault Clio "Wszytko pozytywnie. Na plus,że to polska wypożyczalnia z nowymi autami. Na pewno skorzystam następnym razem. "

Tomek

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Jak zawsze, byłam bardzo zadowolona ze sprawnosci i uprzejmosci obsługi . Byłoby miło, jak by było więcej punktów wynajmu w Europie "

Ania

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "Osobiście jestem super zadowolony z wynajmu i na bank będę używał i polecał w Polsce a w szegulnosci w Hiszpanii "

Tomasz Wojcik

zdjęcie: Toyota C-HR Hybryda "Wszystko przebiegło bezproblemowo. Z pewnością jak kiedyś wrócę do Malagi również skorzystam z Państwa usług :) "

Julia

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Malaga - lotnisko

Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak zwykle najwyższy standard obsługi. Szybkie i bezproblemowe wydanie i zwrot auta. Samochód nowy, dobrze wyposażony, czysty i zadbany. Polecam!”

Dawid L.

09-06-2023 - (Szczecin)