Wypożyczalnia Samochodów Malaga - lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto Malaga lotnisko w Hiszpanii, posiada swój oddział na lotnisku w Maladze, nazywane przez lokalsów lotniskiem Pablo Picasso uwielbiającego stolicę Andaluzji.
To właśnie dzięki malowniczemu położeniu Malagi jest ona bardzo często wybierana przez turystów którym chcieliśmy umożliwić wynajem samochodu w tej lokalizacji poszerzając swoją ofertę o ten właśnie oddział.
W oparciu o nasze doświadczenie obsługujemy klientów tuż pod terminalem - po odebraniu bagaży prosimy zatem o kontakt telefoniczny pod numer +48 660 505 474, a w zaledwie kilka minut po przybyciu po wylądowaniu będziesz mógł odebrać zamówiony wcześniej samochód dzięki któremu zwiedzisz cała Andaluzję jak i sąsiadujący z nim Gibraltar gdzie wyjazd nie wymaga dodatkowych opłat.
Minimum formalności przy wynajęciu samochodu w Maladze sprawia, że do odbioru samochodu wymagany będzie wyłącznie dokument tożsamości jak dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy, a za cały wynajem zapłacisz bez problemów kartą Visa lub Mastercard.
Malaga czeka na Ciebie do zobaczenia!
"Jestem bardzo zadowolony z wynajmu samochodu. Obsługa była profesjonalna i komunikacja w języku polskim znacznie ułatwiła cały proces. Samochód został podstawiony punktualnie, był czysty, zadbany i zgodny z opisem. Formalności przebiegły szybko i bezproblemowo, a warunki wynajmu były jasne i przejrzyste. Dzięki temu podróż po Hiszpanii była komfortowa i bezstresowa. Zdecydowanie polecam tę firmę i chętnie skorzystam z jej usług ponownie. "
"Super. Polecam. Wielokrotnie korzystałem. Zero problemów. A przed Wami próbowałem wiele wypożyczalni w Maladze, głównie na lotnisku. Tragedia, jak nie kaucje potężne i problem ze zwrotem to chore ubezpieczenia. U was tego nie ma. Wszystko 5/5 "
"Jestem bardzo zadowolona z obsługi . Wszystko sprawnie i bez problemów. Autko świetnie przygotowane, czysciutko. Personel udzielił odpowiedzi na każde pytanie. Polecam! "
"Wypożyczalnia godna polecenia. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. wypożyczałem auto 3 razy i za każdym razem byłem zadowolony "
"Bardzo polecam tę wypożyczalnię samochodów. Wypożyczyłam Renault Clio, które w pełni spełniło moje oczekiwania podczas pobytu w Sewilli. Dużym plusem była możliwość zwrotu auta w Maladze, co okazało się bardzo wygodne. Samochód był sprawny i komfortowy, a cała obsługa przebiegła bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolona i chętnie skorzystam ponownie. "
Zobacz wszystkie opinie
To właśnie dzięki malowniczemu położeniu Malagi jest ona bardzo często wybierana przez turystów którym chcieliśmy umożliwić wynajem samochodu w tej lokalizacji poszerzając swoją ofertę o ten właśnie oddział.
W oparciu o nasze doświadczenie obsługujemy klientów tuż pod terminalem - po odebraniu bagaży prosimy zatem o kontakt telefoniczny pod numer +48 660 505 474, a w zaledwie kilka minut po przybyciu po wylądowaniu będziesz mógł odebrać zamówiony wcześniej samochód dzięki któremu zwiedzisz cała Andaluzję jak i sąsiadujący z nim Gibraltar gdzie wyjazd nie wymaga dodatkowych opłat.
Minimum formalności przy wynajęciu samochodu w Maladze sprawia, że do odbioru samochodu wymagany będzie wyłącznie dokument tożsamości jak dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy, a za cały wynajem zapłacisz bez problemów kartą Visa lub Mastercard.
Malaga czeka na Ciebie do zobaczenia!
Opinia Klientów
Biuro Malaga - lotnisko liczba ocen 738 ocena 4.88 / 5
"Jestem bardzo zadowolony z wynajmu samochodu. Obsługa była profesjonalna i komunikacja w języku polskim znacznie ułatwiła cały proces. Samochód został podstawiony punktualnie, był czysty, zadbany i zgodny z opisem. Formalności przebiegły szybko i bezproblemowo, a warunki wynajmu były jasne i przejrzyste. Dzięki temu podróż po Hiszpanii była komfortowa i bezstresowa. Zdecydowanie polecam tę firmę i chętnie skorzystam z jej usług ponownie. "
Rafał
"Super. Polecam. Wielokrotnie korzystałem. Zero problemów. A przed Wami próbowałem wiele wypożyczalni w Maladze, głównie na lotnisku. Tragedia, jak nie kaucje potężne i problem ze zwrotem to chore ubezpieczenia. U was tego nie ma. Wszystko 5/5 "
Dawid
"Jestem bardzo zadowolona z obsługi . Wszystko sprawnie i bez problemów. Autko świetnie przygotowane, czysciutko. Personel udzielił odpowiedzi na każde pytanie. Polecam! "
Anna
"Wypożyczalnia godna polecenia. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. wypożyczałem auto 3 razy i za każdym razem byłem zadowolony "
Tomasz Gańko
"Bardzo polecam tę wypożyczalnię samochodów. Wypożyczyłam Renault Clio, które w pełni spełniło moje oczekiwania podczas pobytu w Sewilli. Dużym plusem była możliwość zwrotu auta w Maladze, co okazało się bardzo wygodne. Samochód był sprawny i komfortowy, a cała obsługa przebiegła bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolona i chętnie skorzystam ponownie. "
Agnieszka Jaroszewska


