Wypożyczalnia Samochodów Warszawa

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Warszawa - lotnisko Okęcie

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto w Warszawie daje klientom możliwość odbioru samochodu w trzech lokalizacjach :
Lotnisko Chopin - Okęcie gdzie biuro wypożyczalni samochodów mieści się w odległości kilkuset metrów od terminala lotniska, ale oczywiście tak przy odbiorze pojazdu jak i przy jego zwrocie zapewniamy transport z i na lotnisko bez żadnych dodatkowych opłat, a oddział obsługuje swoich klientów 24h/7 obsługując tak nocne przyloty jak i poranne zwroty.
Warszawa - Dworzec Centralny czyli miejsce w które podstawiamy samochód przy wybraniu lokalizacji "Warszawa" to oferta skierowana dla klientów docierających do stolicy komunikacją zbiorową inną aniżeli lotnicza lub po prostu jest to dla nich wygodniejsza aniżeli lotnisko opcja. Dla wygodny klientów samochód podstawiany jest na najprawdopodobniej najlepiej oznakowany parking przy Dworcu Centralnym jakim jest parking Emilii Plater.
Podstawienie pod adres w Warszawie - jest to nowa opcja wprowadzona w dobie pandemii dla klientów, którzy z różnych względów nie mają możliwości odbioru pojazdu w żadnym z ww. punktów - samochód podstawiamy w granicach aglomeracyjnych Warszawy. Podobnie jak i wcześniejsze opcje i ta usługa oferowana jest 24h/7 dni w tygodniu.
Dodatkowo informujemy, że klientom lądującym na podwarszawskim lotnisku Modlin również bez żadnych dopłat podstawiamy samochód pod terminal gdzie posiadamy swoje biuro, czynne oczywiście 24/7 dni w tygodniu.

Oczywiście wiemy, że sytuacja wynajmu samochodu dla korzystających z tych usług po raz pierwszy może być sytuacją stresującą dlatego też pozwoliliśmy sobie przygotować przegląd najczęściej zadawanych przez klientów pytań na które odpowiadamy poniżej :


Przyjeżdżam do Warszawy komunikacją publiczną - czy jest możliwy wynajem samochodu przy Dworcu Centralnym w Warszawie?
Oczywiście, nie ma z tym żadnego problemu - dokonaj tylko wcześniej rezerwacji na naszej stronie internetowej wybierając lokalizację "Warszawa", a my o podanej w rezerwacji godzinie podstawimy samochód na parking Emilii Plater.

Zależy mi na czasie, czy istnieje możliwość by zrealizować wynajem samochodu z podstawieniem pod adres w Warszawie?
Rozumiemy jak ważny dla wszystkich jest ich cenny czas w związku z czym na terenie Warszawy wprowadziliśmy usługę podstawienia samochodu pod adres - dokonaj tylko rezerwacji z opcją podstawienia, a w uwagach wpisz adres gdzie mamy samochód podstawić. Odbiór i zwrot pojazdu pod adresem podobnie jak wynajmy na lotnisku realizujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Mój przylot do Warszawy będzie późno, czy jest możliwość wynajmu samochodu w godzinach nocnych w Warszawie?
Tak wypożyczalnia samochodów przy Warszawskim lotnisku im. F. Chopina jak i inne biura wypożyczalni Odkryj-Auto obsługują klientów przez całą dobę jeśli tylko są rezerwację - jeśli potrzebujesz odebrać samochód w środku nocy wybierz tylko przy rezerwacji oczekiwaną godzinę, a my już na Ciebie zaczekamy.

Czy w przypadku opóźnionego samolotu naliczane są dodatkowe opłaty?
Absolutnie nie! Nie jesteśmy też w stanie pojąć tego dlaczego inne wypożyczalnie naliczają jakieś drakońskie dopłaty z tytułu późniejszego odbioru samochodu - przecież nie można przenosić kosztu opóźnień linii lotniczych na klienta.
By ułatwić nam pracę prosimy wpisz tylko przy dokonaniu rezerwacji numer lotu którym przylecisz - pozwoli nam to na bieżąco monitorować ewentualne opóźnienia samolotu.

Zwrot samochodu w godzinach porannych - Warszawa Chopin/Okęcie, jak się odbywa ?
Klienci oddający samochód w godzinach porannych podjeżdżają pod biuro wypożyczalni przy ul. Gordona Bennetta 12, a my już zapewniamy transport pod terminal - dzięki czemu unikniesz stresu związanego z natężonym ruchem pod terminalem.

Wkrótce kończę 21 lat, czy jest możliwy wynajem samochodu dla młodego kierowcy i czy są dopłaty z tego tytułu?
Zgodnie z warunkami wynajmu Najemca musi posiadać ukończone 20 lat i posiadać od roku prawo jazdy - nie pobieramy z tytułu wieku żadnych dodatkowych opłat.

Kiedy wymagane jest międzynarodowe prawo jazdy do wynajmu samochodu?
Na mocy podpisanej w 1968 r. Konwencji Wiedeńskiej regulującej ogólne zasady ruchu drogowego klienci przylatujący z m.in. USA, Kanady, Australii czy Japonii obligowane są posiadać międzynarodowe prawo jazdy.
Dokument ten należy wyrobić w urzędzie, który wydał prawo jazdy.

A co w samej Warszawie i okolicy?
Przejdźmy do krótkiego opisu naszej pięknej Stolicy.

Z wizytą w stolicy
Warszawa jest największym miastem w Polsce oraz stolicą naszego kraju.Z punktu widzenia Polaków jest to ważne miasto, ponieważ znajdują się w nim kluczowe instytucje państwowe, w tym władza ustawodawcza, która tworzy prawo obowiązujące nas wszystkich.Tak naprawdę każdy Polak powinien choć raz zawitać do stolicy i zobaczyć jej najważniejsze miejsca.Chociażby te, które są istotne z powodów historycznych i stanowią dobro narodowe, do którego przybywają turyści z całej Europy.Dlatego jeżeli jeszcze nigdy nie byłeś w Warszawie, albo bardzo dużo czasu upłynęło od ostatniej wycieczki, to gorąco zachęcamy do tego, żeby podczas najbliższej okazji udać się do stolicy i zapoznać z tym, co ma ciekawego do zaprezentowania...Chcąc dotrzeć w każde ważne miejsce, musielibyśmy przeznaczyć na to z kilkanaście dni, bo jest ich naprawdę sporo.A przecież niewiele z nas może sobie pozwolić na tak długie wolne.Dlatego najlepiej jest przed wyjazdem poczytać nieco o Warszawie, zgłębić wiedzę o jej zabytkach i atrakcjach, aby na tej podstawie móc sporządzić listę tych najważniejszych z naszego subiektywnego punktu widzenia miejsc, do których koniecznie chcemy dotrzeć.Wybierając się do muzeów oraz wszędzie tam, gdzie wstęp jest biletowany, warto sprawdzić godziny otwarcia oraz dni, w jakie dana atrakcja jest czynna.Dzięki temu unikniemy rozczarowania, nagłej konieczności zmiany planów oraz niepotrzebnego stania w korkach.Bo trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że w godzinach szczytu centrum miasta potrafi być dość mocno zakorkowane.A zatem jeżeli musimy dotrzeć gdzieś na konkretną godzinę, to lepiej wybrać się dużo wcześniej, bo inaczej możemy nie zdążyć.
Ze względu na duży ruch, jaki panuje na ulicach Warszawy, nie wszyscy czują się na siłach, aby przyjeżdżać do stolicy własnym samochodem.Niektórzy wolą wybrać inne środki transportu, dzięki czemu unikną stresujących sytuacji, które mogłyby zakłócić miły czas zwiedzania i relaksu w gronie rodziny czy znajomych.Ale są też tacy, którzy za kierownicą czują się bardzo pewnie i ruch uliczny, jaki panuje w Warszawie w ogóle nie robi na nich wrażenia.Co więcej, nie wyobrażają sobie przemieszczania się po mieście w inny sposób, niż wykorzystując do tego samochód.Tyle, że czasami z różnych względów nie możemy skorzystać z własnego pojazdu, który na przykład jest w tym czasie bardzo pilnie potrzebny innemu członkowi rodziny, albo najzwyczajniej w świecie tuż przed samym wyjazdem odmówił nam posłuszeństwa.Co wtedy? Czy nasz wyjazd do stolicy musi stanąć pod znakiem zapytania? Otóż nie! Połączenie do Warszawy jest doskonałe.Możemy skorzystać z pociągu, busa lub samolotu, a na miejscu przesiąść się w wygodne i nowiutkie auto z pełnym wyposażeniem - klimatyzacją, kamerą cofania, nawigacją itp.A wszystko to w naszej wypożyczalni Odkryj-Auto, która znajduje się przy samym lotnisku Modlin.Bez zbędnych formalności oraz limitu kilometrów.Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty, prawo jazdy i kartę płatniczą, aby móc wyjechać z naszej wypożyczalni wybranym przez siebie modelem samochodu.Co ważne, wcześniej można dokonać internetowej rezerwacji samochodu, który nas interesuje, i za kierownicą którego chcielibyśmy zasiąść...

Największe atrakcje Warszawy
Stolica naszego pięknego kraju to miasto, które stale się rozwija, co jest bardzo zauważalne przez te osoby, które ostatni raz były tutaj kilkanaście lat temu.Postęp, jaki nastąpił w ciągu tych lat jest nie do opisania.Pod względem atrakcji i infrastruktury, Warszawa może równać się nawet z największymi stolicami europejskich miast.Znajdziemy w niej nie tylko całe mnóstwo zabytków, ale również wydarzeń kulturalnych na bardzo wysokim poziomie.Regularnie do miasta przyjeżdżają gwiazdy światowego formatu, aby w trakcie swojej europejskiej trasy koncertowej, wystąpić przez Polską publicznością, która bardzo licznie przybywa na tego typu muzyczne wydarzenia.Ale Warszawa to nie tylko gwar, huczne imprezy kulturalne i wieżowce.Na terenie miasta można bez problemu znaleźć miejsca pełne zieleni, które idealnie nadają się do tego, żeby odprężyć się i zrelaksować.Jednym z takich miejsc są słynne Łazienki Królewskie.W XVII wieku w ich posiadanie wszedł Stanisław August.Początkowo znajdował się tam podmiejski zwierzyniec, ale z czasem został przekształcony na letnią rezydencję, jaką możemy podziwiać do dnia dzisiejszego.Kompleks ogrodów, które znajdują się na terenie Łazienek Królewskich liczy aż osiemdziesiąt hektarów i uważany jest za jeden z najpiękniejszych w całej Europie.Nic więc dziwnego, że w okresie wakacyjnym, kiedy pogoda dopisuje, w alejkach pełnych drzew i krzewów, spotkać można sporą liczbę warszawiaków, jak i turystów.Przebywając w Łazienkach Królewskich możemy odpocząć od miejskiego gwaru, spędzając czas na świeżym powietrzu i podziwiając takie zabytki, jak na przykład Stara Pomarańczarnia, Pałac na Wyspie, Amfiteatr i wiele innych.
Gdyby spytać mieszkańców różnych miast naszego kraju, z czym kojarzy im się Warszawa, z pewnością bardzo często powtarzającą się odpowiedzią byłaby ta, w której symbolem stolicy byłby Pałac Kultury i Nauki.Oglądając telewizję, dość często możemy ujrzeć ten właśnie budynek...Co jest w nim takiego wyjątkowego? Na pewno gabaryty.Bo Pałac Kultury i Nauki jest najwyższym budynkiem, jaki spotkać można na terenie Polski.Jego wysokość wynosi dwieście trzydzieści siedem metrów.Uznawany jest za "dar", jaki Polska otrzymała od Związku Radzieckiego.Pomysłodawcą i niejako ojcem Pałacu Kultury i Nauki był nie kto inny, tylko sam Józef Stalin.Budowa pałacu przypada na lata 1952-1955.Obecnie w murach budynku swoje siedziby ma wiele przedsiębiorstw, takich jak teatry, muzea, czy kina.W popularnej sali konferencyjno-widowiskowej, znanej pod nazwą Sala Kongresowa, która jest w stanie pomieścić nawet trzy tysiące osób, często organizowane są różne wydarzenia, w tym koncerty transmitowane w telewizji.
Cały Pałac Kultury i Nauki liczy aż trzydzieści osiem pięter.Będąc pod Pałacem, koniecznie powinniśmy udać się na taras widokowy.Znajduje się on na trzydziestym piętrze i można z niego podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta.Od razy należy dodać, że aby dotrzeć na taras, nie trzeba pokonywać niezliczonej ilości schodów, ponieważ w Pałacu znajdują się dwie windy, które służą do wwożenia gości, chcącym zobaczyć panoramę miasta.Dzięki temu na trzydziestym piętrze znaleźć mogą się wszyscy, niezależnie od kondycji - małe dzieci i osoby starsze...Osoby lubiące robić pamiątkowe zdjęcia z pewnością będą zachwycone widokiem i tym, co uwiecznią na fotografiach.
A co czeka w Warszawie na miłośników historii? Jak nietrudno się domyślić wiele wspaniałych atrakcji, które można byłoby wymieniać i wymieniać.Ale jedną z najważniejszych jest bez dwóch zdań Muzeum Powstania Warszawskiego.Miejsce, do którego tak naprawdę powinien udać się każdy Polak, aby zetknąć się z historią.Bo żadne podręczniki nie oddadzą tego, co można zobaczyć w takim muzeum, jak to opowiadające o losach powstańców warszawskich...Ciekawostką jest to, że muzeum utworzone zostało już w 1983 roku, ale początkowo posługiwało się nazwą Muzeum i Archiwum Powstania Warszawskiego i nie było otwarte dla zwiedzających.Oficjalne otwarcie, pod zmienioną już nazwą, nastąpiło dopiero w 2004 roku.Dokładnie miało to miejsce 31 lipca, czyli dzień przed okrągłą, bo sześćdziesiątą rocznicą wybuchu powstania.Placówka prowadzi działalność edukacyjną, naukową i badawczą.Jej celem jest nie tylko przedstawianie dziejów powstania, ale także oddanie hołdu wszystkim tym, którzy walczyli w powstaniu warszawskim o wolną Polskę i za nią ginęli...W Muzeum Powstania Warszawskiego historia przeplata się z nowoczesnością, ponieważ do przekazywania różnych treści, wykorzystywane są między innymi techniki audiowizualne, dzięki czemu łatwiej trafiają one do młodych odbiorców i bardziej zapadają w pamięć...Muzeum, w którym do zobaczenia jest ponad trzydzieści tysięcy cennych eksponatów, uznawane jest za jedną z tych atrakcji stolicy, która każdego roku przyciąga najwięcej osób.W pierwszych dziesięciu latach funkcjonowania, Muzeum odwiedziło ponad cztery i pół miliona zwiedzających.

Nowoczesne lotnisko Warszawa-Modlin
Z racji tego, że w Warszawie dużo się dzieje i wiele międzynarodowych firm ma tutaj swoje filie, to też lotnisko odgrywa ogromnie istotną rolę.Na tę chwilę, lotnisko obsługuje niemal pięćdziesiąt kierunków lotów.Każdego dnia przez port lotniczy przewija się setki, albo i tysiące podróżnych...Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa-Modlin położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim, co oznacza, że od centrum Warszawy dzieli go około trzydzieści pięć kilometrów.Jest on nowym portem lotniczym, ponieważ otwarcie miało miejsce w 2012 roku.Choć wcześniej startowały z tych terenów samoloty, tyle tylko, że były to samolotu wojskowe.Lotnisko wojskowe istniało w tym miejscu długo, bo sześćdziesiąt lat - od 1940 do 2000 roku...Od otwarcia lotniska cywilnego, Port Lotniczy Warszawa-Modlin zdążył obsłużyć już miliony pasażerów.Dokładnie 16-tego lipca 2019 roku, obsłużono 16.milionowego pasażera.
Przy lotnisku znajduje się też nowoczesny parking, który jest w stanie pomieścić aż tysiąc pięćset samochodów.Parking podzielony jest na trzy części, a każda z nich oznaczona jest cyferką 1,2 lub 3.Parkingi 1 i 2 dedykowane są tym pasażerom, którzy wyruszają w krótką podróż, która nie przekracza kilku dni.Dużym plusem tych parkingów jest bliskie położenie względem terminala, dzięki czemu dotarcie do niego zajmuje dosłownie chwilkę.Parking 1 dysponuje miejscami postojowymi w liczbie sześciuset, a parking 2 w liczbie dwustu.Jest jeszcze trzeci parking, który oznaczony jest cyferką 7.Na niego mogą udać się wszyscy ci, który udają się w dłuższą podróż.Dość istotną informacją jest to, że położony jest on trzy kilometry od terminala.Ale nie trzeba się martwić o dotarcie na lotnisko, ponieważ zarówno w jedną, jak i w drugą stronę zagwarantowany jest darmowy transfer.
Przyjedź do stolicy i spędź w niej fantastyczny czas pełen pozytywnych wrażeń!

Warszawskie atrakcje, których nie można przeoczyć
Miasto stołeczne Warszawa, czyli stolica Polski, jak i województwa mazowieckiego jest największym miastem kraju zarówno pod względem ludności, jak i powierzchni.Z danych statystycznych wynika, że w stolicy mieszka niespełna dwa miliony mieszkańców, rodowitych Polaków oraz obcokrajowców.To piękne miasto, którego założenie datowane jest na XIII wiek ma bardzo bogatą historię, która nie zawsze była kolorowa.Bo już pierwszego dnia II wojny światowej na Warszawę zaczęły spadać bomby.Została ona poddana hitlerowskiemu terrorowi, czego skutki były bardzo opłakane.Do tego stopnia, że w 1944 roku zastanawiano się nawet nad tym, żeby przenieść stolicę z Warszawy do innego miasta.Pod uwagę brano Kraków, Poznań i Łódź.Jednak szybko porzucono tę myśl i uchwalono ustawę o odbudowie Warszawy i przywróceniu jej świetności...Patrząc na stare widokówki oraz fotografie, jakie zachowały się z czasów wojny i tuż po niej, możemy stwierdzić, że stolica jest zupełnie innym miastem.Wręcz nie do poznania.Oczywiście nie bez znaczenia jest postęp technologiczny i możliwości dzisiejszego świata, o których kilkadziesiąt lat temu nawet się nie śniło.Jednym słowem po latach trudnych, w których miasto było grabione i niszczone, nastał nareszcie czas wielkiego rozwoju, dzięki czemu Warszawa uznawana jest za jedną z piękniejszych stolic Europy.I dla nas, Polaków jest to wielki powód do dumy...Wszystkie te dzieje i atrakcje powinny dla każdego z nas stać się powodem do tego, żeby wybrać się na wycieczkę po ulicach ukochanej stolicy.
Wyróżnieniem dla miasta stołecznego Warszawy, jako jedynego miasta w Polsce, jest przyznanie odznaczenia Krzyża Srebrnego Orderu Wojennego Virtuti Militari...Warszawa jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, gospodarczym, naukowym oraz politycznym na arenie Europejskiej.Swoje siedziby mają tutaj czołowe władze państwowe, czyli Prezydent, Prezes Rady Ministrów (Premier) wraz z Radą Ministrów i Parlament.Oglądając w telewizji różne serwisy informacyjne, dość często można natrafić na relację spod Pałacu Prezydenckiego.Przy okazji wizyty w stolicy chciałbyś zobaczyć go z bliska? W takim razie musisz się udać na Krakowskie Przedmieście.Ale zanim to nastąpi, warto dowiedzieć się kilku ciekawych informacji o tym pałacu.Otóż Pałac Prezydencki jest największym pałacem, jaki możemy zobaczyć w stolicy.Jego budowa rozpoczęła się prawdopodobnie w 1643 roku z inicjatywy Stanisława Koniecpolski.Po jego śmierci, kontynuatorem prac był jego syn.W latach późniejszych pałac kilkukrotnie zmieniał swojego właściciela.Był między innymi w rękach rodziny Radziwiłłów oraz Lubomirskich.Od momentu powstania pałac wielokrotnie był przebudowywany, a jego obecny kształt został nadany na początku XIX wieku.W latach 1918-1939 budynek nosił nazwę Pałac Rady Ministrów i właśnie Rada Ministrów miała tutaj swoją siedzibę.A siedzibą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pałac stał się dopiero w 1994 roku.
Będąc w Warszawie, obowiązkowo trzeba się wybrać do serca miasta, którym jest starówka.Stare Miasto przyciąga ogromną liczbę turystów i przez wielu uważane jest za jedno z najpiękniejszych miejsc stolicy.W okresie wakacyjnym jest tutaj bardzo tłoczno, co nie oznacza, że w pozostałych miesiącach roku starówka świeci pustkami.To klimatyczne miejsce zachęca do spacerów i jest licznie odwiedzane każdą parą roku, tak przez turystów, jak i przez mieszkańców Warszawy...Przechadzając się uliczkami Starego Miasta, niemal na każdym kroku będziemy widzieli lokale gastronomiczne - restauracje, puby oraz kawiarnie, które będą zachęcały do tego, żeby się w nich na moment zatrzymać i zjeść pyszny posiłek.Dzięki temu, że starówka znajduje się na skarpie warszawskiej - nad brzegiem Wisły - to podziwiać możemy z niej malownicze widoki, które sięgają aż drugiego brzegu Warszawy.Nie każdy wie o tym, że w czasie powstania warszawskiego, Stare Miasto zostało doszczętnie zniszczone przez Niemców.A renowacja i wierne odtworzenie budynków oraz układu przestrzennego wymagało precyzyjnych badań historycznych.Ważną rolę odegrały też prace konserwatorskie.Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, co zostało docenione, poprzez wpisanie Starego Miasta na światową listę UNESCO w 1980 roku...Rynek Starego Miasta uchodził kiedyś za główny plac w Warszawie, na którym znajdował się ratusz.Obecnie nie ma już po nim śladu, ponieważ został rozebrany w 1817 roku.W jego miejsce postawiono pomnik, przedstawiający Syrenkę Warszawską.Będąc w stolicy naszego kraju mamy możliwość zobaczenia całego mnóstwa pomników i zabytków.Nie inaczej jest na starówce, na której znajdziemy takie zabytki zasługujące na uwagę jak: Pałac pod Blachą, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta III, kolegium jezuickie, mury obronne z Barbakanem czy Katedrę Świętego Jana.Malowniczo prezentują się również kamienice, które pierwotnie budowane były nawet w XV wieku.

Zwiedzanie stolicy z dziećmi
Zapoznając się z planem zorganizowanych wycieczek do Warszawy, znajdziemy z nim z pewnością dużo punktów, które będą nawiązywały do historii i zabytków.I o ile dla dorosłych będzie to dużą atrakcją, to już dla dzieci niekoniecznie.Jak wiadomo maluchy są wyjątkowo wymagającymi odbiorcami i nie jest ich łatwo zainteresować czymś na dłuższą metę.Dlatego też, jeżeli chcemy zwiedzać Warszawę z kilkuletnimi pociechami, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie rodzinnej wycieczki, bez korzystania z ofert biur podróży.Przede wszystkim ze względu na to, że będziemy mogli dostosować plan dnia oraz to, gdzie się udamy pod kątem dzieci.A zatem jakie atrakcje znajdziemy w Warszawie dla najmłodszych? Jedną z największych z pewnością jest Centrum Nauki Kopernik, w którym oferta skierowana jest już do maluchów w wieku trzech lat.Mogą one rozwijać tutaj swoją kreatywność, zaspokajać ciekawość świata oraz zaspokajać potrzeby ruchowe, o co między innymi dbają animatorzy.Starszym dzieciom dedykowany jest z kolei Teatr Robotyczny, Teatr Wysokich Napięć oraz Majsternia. Można pokusić się o stwierdzenie, że wizyta w Centrum Nauki Kopernik będzie dostarczała mnóstwa wrażeń nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom i opiekunom...Po opuszczeniu centrum nauki, ciekawą propozycją jest warszawskie zoo.Ciekawostką jest to, że powstało ono 1928 roku, co plasuje je w gronie najstarszych ogrodów zoologicznych, jakie funkcjonują na terenie Polski.Już sam pobyt w zoo jest dla dzieci dużą frajdą, ale jeżeli chcemy go maksymalnie uatrakcyjnić, to powinniśmy wybrać się do niego w takich godzinach, kiedy odbywa się karminie zwierząt.Na stronie ogrodu zoologicznego znajdziemy rozpiskę karmień z odziałem na dni tygodnia.Na koniec warszawskich wojaży, możemy wybrać się w miejsce, które spodoba się każdemu maluchowi, czyli do Manufaktury Cukierków.Możliwość zobaczenia na własne oczy tego, jak powstają cukierki i lizaki będzie stanowiło nie lada gratkę dla każdego małego łasucha.W manufakturze można oczywiście dokonać też słodkich zakupów, wybierając spośród osiemdziesięciu smaków i stu pięćdziesięciu wzorów, wśród których znajduję się postaci z ulubionych bajek.

Rezerwacji można dokonać zarówno odwiedzając naszą stronę internetową www.odkryj-auto.pl gdzie dostępny jest formularz rezerwacji jak i dzwoniąc pod wskazany numer. W zakładce samochody znajdą Państwo flotę naszych samochodów wraz z aktualnymi cenami.
Formalności związane z podpisaniem umowy zajmują krótką chwilę. Wymagane jest ważne prawo jazdy, dokument tożsamości oraz karta kredytowa.

Opinia Klientów

Biuro Warszawa - lotnisko Okęcie liczba ocen 5815 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: BMW Seria 2 sedan "Jak najbardziej polecam będę w przyszłości korzystał super obsługa auto takie jak w opisie super obsługa klasa światowa jednym słowem "

Michał Lipiński

zdjęcie: Jeep Avenger "Super auto, super obsługa, super promka od Maćka Jermakowa w efekcie czego mieliśmy super wakacje. Duży plus za brak problemów przy spóźnieniu się ze zwrotem auta (wypadek na trasie) i za podwózkę na lotnisko dzięki czemu nie musieliśmy czekać godziny na kolejny pociąg na drugi koniec Warszawy. "

Michał

zdjęcie: Ford Fiesta Automat "Od lat korzystam z usług wypożyczalni. Niezmiennie profesjonalna obsługa i gwarancja jakości usług. Polecam "

Kinga

zdjęcie: BMW Seria 1 "Jestem bardzo zadowolony z wynajmowanego samochodu Odkryj-Auto jest doskonałym miejscem na wynajem samochodu "

Piotr

zdjęcie: Toyota C-HR Hybryda "Firma godna polecenia. Chłopaki przy wydaniu samochodu bardzo pomocni. Przy oddaniu tak samo. Polecam. "

Tomasz

Zobacz wszystkie opinie
Biuro Warszawa - lotnisko Okęcie
02-159 Warszawa, ul. Gordona Bennetta 12
Meeting point Warszawa
00-175 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 54 (parking)
Telefon: +48 660 505 474
Mail: warszawa@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak najbardziej polecam będę w przyszłości korzystał super obsługa auto takie jak w opisie super obsługa klasa światowa jednym słowem”

Michał Lipiński

17-06-2024 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)