Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia Samochodów Gdańsk - Lotnisko

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oferujemy Państwu również odbiór samochodu z lotniska w Gdańsku. Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto oferuje szeroki wybór samochodów dostępnych na lotnisku im. Lecha Wałęsy licząc od samochodów klasy A jak Ford Ka czy Fiat 500 po 9-osobowe mini busy typu Opel Vivaro.
Klient po odebraniu bagaży zabierany jest do biura znajdującego się około 500 metrów od Portu Lotniczego. Dla wygody klientów biuro zlokalizowaliśmy tuż obok stacji paliw BP na drodze dojazdowej do lotniska.
Minimum formalności zapewni Państwu szybki odbiór pojazdu. Do odbioru będą potrzebne jedynie - dowód osobisty, minimum rok ważne prawo jazdy (użytkownik musi mieć skończone 21 lat) oraz karta kredytowa. Kaucja i płatności za wynajem są rozliczane przy podpisaniu umowy.
Dla wygody klientów dostarczamy samochody również w centrum Gdańska gdzie równie bezproblemowo można odebrać i zwrócić samochód na Dworcu Głównym.
Dojazd z lotniska do centrum Gdańska zajmie Państwu około 25 minut. Tyle samo zajmie Państwu podróż samochodem do Sopotu czy Gdyni. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych. Istotne zabytki Gdańska znajdują się na Głównym Mieście (Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Dom Uphagenów) i Starym Mieście (Wielki Młyn, Ratusz Starego Miasta, kościół św. Katarzyny), główne znajdują się wzdłuż Drogi Królewskiej reprezentacyjnej ulicy Gdańska

Opinia Klientów

Biuro Gdańsk - Lotnisko liczba ocen 439 ocena 4.95 / 5

zdjęcie: Opel Astra Automat "Korzystam z wielu wypożyczalni, w każdej było coś nie tak, a ta jest naprawdę doskonała, nie było najmniejszych problemów ani z płatnością ani samochodem, serdecznie polecam ! "

Dariusz

zdjęcie: Peugeot 301 "szybka sprawna obsluga. autko sprawne i czyste. firme polecam "

rafal

Meeting point Gdańsk - Lotnisko

Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Szybka i sprawna obsluga, darmowy transport z i na terminal.”

Lukasz

09-12-2018 - (Katowice - Lotnisko)