Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Polecają nas

Dodane:

Nasi partnerzy polecają Odkryj-Auto

Piotr Pająk
czyli twórca kanału "Podróże Wojownika" to barwna postać Polskiego internetu - jako posiadacz purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu zdobył m.in. tytuł mistrza świata WFMC MMA wyruszył w świat by łączyć dwie pasję - sporty walki oraz podróżowanie. To drugie pokazuje w swoich codziennych relacjach oraz filmach z podróży - w swoim dorobku ma już podróże przez Azję, Amerykę Północną, Środkową i Południową, a niemalże cała Europe zna jak własną kieszeń.
Na co dzień mieszkający w Tajlandii Podróżnik odbył swoją pierwszą, liczącą blisko 10kkm podróż kamperem po Europie.

https://www.youtube.com/channel/UCHkkUuVWTSwN82IHIhxq_jg


Mateusz Kubiszyn
Mateusz "Don Diego" Kubiszyn dwukrotny Mistrz Świata, dwukrotny v-ce Mistrz Europy, wielokrotny zdobywca Pucharów Świata i Europy, wielokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu Full Contact. Pierwszy zwycięzca turnieju walk na gołe pięści GROMDA. Właściciel wypożyczalni surronów na malowniczym Roztoczu, z zawodu Strażak i Ratownik Medyczny oraz wielki miłośnik uderzanych sportów walki, w których może pochwalić się wieloma sukcesami, m.in.

https://www.youtube.com/watch?v=GXZ76zfOj_g

GDZIE BĄDŹ
czyli Pioter i Zońka. Autorzy popularnego kanału podróżniczego na YouTube. Piszą o sobie, że pokazują światu.. świat. Swoje filmy nagrywali m.in. w Chinach, na Galapagos, Wyspach Owczych czy Vanuatu. Naszymi autami odkrywali Karkonosze, Pieniny, Suwalszczyznę i Słowenię.

https://www.youtube.com/gdziebadz
https://www.instagram.com/gdziebadz


Anna Gańczarek-Rał - albo krócej - Ganczi - wyścigowa mistrzyni Polski i kierowca rajdowy, a z wykształcenia dziennikarka.
Jedyna kobieta w gronie kierowców w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.
Jeżeli się nie ściga, to zdecydowanie woli podróżować samochodami klasycznymi.

https://www.instagram.com/anna.ganczarek/?hl=pl

MocnyVlog by Szafa czyli kanał Marcina - pasjonata elektroniki, eksperymentów kulinarnych oraz podróżnika w jednym - twórca kanału stara się pokazać swoje codzienne życie w oparciu o nagrywane o każdego dnia daily vlogi.
Dzięki autentyczności połączonej z naturalnym luzem kanał posiada już blisko 300 tysięcy subskrybentów, a najczęściej oglądane filmy sięgają już 3 milionów wyświetleń.

https://www.youtube.com/c/MocnyVlog


Konrad Furmanek
jestem profesjonalnym zawodnikiem MMA z małej miejscowości położonej w powiecie międzychodzkim. Na codzień trenuje w uważanym za jeden z najlepszych klubów w Polsce ANKOS MMA pod okiem wybitnego Trenera Andrzeja Kościelskiego.
Pracuję również w Państwowej Straży Pożarnej gdzie niosę pomoc potrzebującym , kiedy jest taka potrzeba.
Mam żonę i dwóch synów dla których chce osiągać najwyższe trofea i nieść dumę.
Moja kariera jest przeplatana wzlotami i upadkami , ale dzięki uporowi i ciężkiej pracy wierzę że mogę dojść na prawdę wysoko.
Otaczam się wspaniałymi ludźmi , którzy również wierzą w mój sukces.

https://www.instagram.com/konrad.jr.furmanek/

Suchar Codzienny to największy polski serwis w mediach społecznościowych z zabawnymi treściami. Przez 10 lat działalności, Suchar stał się on rozpoznawalną i lubianą markę internetową, która współpracowała z firmami takimi jak Netflix, Sony, Red Bull czy Nestle.
Twórca Suchara Codziennego - Kamil Natil "myku" - był prelegentem na wielu konferencjach marketingowych (dwa razu uzuskując nagrodę od publiczności za najlepszą prezentację podczas I LOVE MARKETING) oraz uczestnikiem programów telewizyjnych. Prywatnie jeździ Fiatem Multipla, którego kocha... choć to trudna miłość.

https://www.instagram.com/sucharcodzienny
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak najbardziej polecam będę w przyszłości korzystał super obsługa auto takie jak w opisie super obsługa klasa światowa jednym słowem”

Michał Lipiński

17-06-2024 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)