Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Kielce

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto świadczy usługi wynajmu samochodu na terenie Kielc. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny, samochody różnych klas w pełni dostosowanych do potrzeb klienta, minimum formalności, podstawienie samochodu pod dworzec główny w Kielcach.
Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 58 zł netto za dobę. Rezerwacji samochodu można dokonać online na naszej stronie internetowej jak i również dzwoniąc pod numer telefonu +48 660 505 474. W zakładce SAMOCHODY znajdą Państwo ofertę wraz z aktualnymi cenami i promocjami.

Opinia Klientów

Biuro Kielce liczba ocen 124 ocena 4.91 / 5

zdjęcie: Renault Kadjar "Jak zwykle wszystko jak w najlepszym porządku. Obsługa miła, uprzejma, samochód podstawiony na czas. Bardzo dobry kontakt z pracownikami. Jest to już któreś z kolei wypożyczenie auta u was i na pewno nieostatnie. Polecam. "

Piotr

zdjęcie: Toyota Corolla "Idealna usługa wyporzyczenia samochodu, zarówno odebranie jak i zwrot. Pracownicy bardzo mili, uprzejmni i pomocni. Cud miód i orzeszki, wszystkim polecam i na pewno sam będę jeszcze korzystał. "

Bartosz

zdjęcie: Fiat 500 "Przed skorzystaniem z wypożyczalni przejrzałem ponad 20 ofert z całej Polski, ta była najlepsza. Za 240 eur w wysokim sezonie miałem nowe auto na 8 dni, bez limitu z pełnym ubezpieczeniem, full to full. Lepiej się nie da "

Dariusz

zdjęcie: Renault Clio "Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa. Zdarzyła się awaria klimatyzacji w moim aucie w przeciągu kilku godzin zostało mi podstawione kolejne auto. "

Paweł

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Kolejne wypożyczenie samochodu w tej wypożyczalni i jak zwykle bez żadnych problemów. Na pewno skorzystam jeszcze nieraz. "

Polecam

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Kielce
25-506 Kielce, pl. Niepodległości 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak zawsze o kilku lat korzystam z usług i nigdy się nie zawiedli, a nawet czasem zaskoczyli. W 100% polecam.”

Marcin

27-11-2021 - (Rzeszów - Lotnisko)