Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Kielce

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto świadczy usługi wynajmu samochodu na terenie Kielc. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny, samochody różnych klas w pełni dostosowanych do potrzeb klienta, minimum formalności, podstawienie samochodu pod wcześniej wskazany adres.
Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 58 zł netto za dobę. Rezerwacji samochodu można dokonać online na naszej stronie internetowej jak i również dzwoniąc pod numer telefonu +48 660 505 474. W zakładce SAMOCHODY znajdą Państwo ofertę wraz z aktualnymi cenami i promocjami.

Opinia Klientów

Biuro Kielce liczba ocen 38 ocena 4.97 / 5

zdjęcie: Ford Focus Diesel "Warto polecić firmę Odkryj-Auto ponieważ jest to firma rzetelna posiadająca duże możliwości spełnienia oczekiwań klientów. Jak zwykle otrzymałem samochód w terminie i miejscu zgodnym z zamówieniem. Obsługa sympatyczna, samochód bez zastrzeżeń. Mam zamiar w przyszłości również korzystać z usług Odkryj-Auto. "

Andrzej Kalitowski

zdjęcie: Ford Focus Kombi "Prosty sposób rezerwacji. Auto czyste i pachnące podstawione punktualnie we wskazane miejsce. Wszystko w sympatycznej atmosferze. Bardzo dobra cena. Polecam. "

Waldemar Salamon

Meeting point Kielce
25-506 Kielce, pl. Niepodległości 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Mega zadowolona ! Pierwszy raz wypożyczyłam samochód,wasza firme poleciła mi koleżanka I się nie zawiodłam . Szybko, sprawnie i bezproblemowo . ! :)”

Iwona

18-10-2018 - (Wrocław - Lotnisko)