Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Kielce

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto świadczy usługi wynajmu samochodu na terenie Kielc. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny, samochody różnych klas w pełni dostosowanych do potrzeb klienta, minimum formalności, podstawienie samochodu pod dworzec główny w Kielcach.
Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 58 zł netto za dobę. Rezerwacji samochodu można dokonać online na naszej stronie internetowej jak i również dzwoniąc pod numer telefonu +48 660 505 474. W zakładce SAMOCHODY znajdą Państwo ofertę wraz z aktualnymi cenami i promocjami.

Opinia Klientów

Biuro Kielce liczba ocen 166 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Kolejne wypożyczenie samochodu i jak zawsze bez żadnych zastrzeżeń. Samochód, który otrzymałem był całkowicie nowy bez przebiegu. Jak zwykle polecam. "

Piotr

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi (A) "Niestety nie jestem zadowolony z Panstwa uslug, byl to pierwszy raz kiedy bralem od was auto I napewno juz ostatni. Nigdy niemialem takich problemow z CarFree albo enterprise. Wasza oferta byla najtansza I przynajmniej wiem dlaczego "

Damian

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Sprawna i bezproblemowa rezerwacja auta. Obsługa klienta, komunikacja z kierowca również bez problemu. Gorąco polecam. "

Łukasz

zdjęcie: Toyota Corolla "Pan Kamil z infolini zachował się bardzo nie profesjonalnie, podnoszenie głosu, ublirzanie i kłamanie klijeta... Poprostu niedopuszczalne dlatego nigdy więcej nie skorzystam z państwa usług i odradzę to znajomym. Miłego dnia życzę i pozdrawiam "

Michal

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Polecam. Najlepsza wypożyczalnia samochodow w Polsce. Szybko, bez zbednych procedur. Milo o sympatycznie. Auta wspaniale, nowe. Polecam szczerze "

Pawel

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Kielce
25-506 Kielce, pl. Niepodległości 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Profesjonalna obsługa, po raz kolejny mogłem z przyjemnością wypożyczyć od waszej firmy samochód . Gorąco poleca”

Marcin

27-01-2023 - (Gdańsk - Lotnisko)