Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Kielce

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto świadczy usługi wynajmu samochodu na terenie Kielc. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny, samochody różnych klas w pełni dostosowanych do potrzeb klienta, minimum formalności, podstawienie samochodu pod dworzec główny w Kielcach.
Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 58 zł netto za dobę. Rezerwacji samochodu można dokonać online na naszej stronie internetowej jak i również dzwoniąc pod numer telefonu +48 660 505 474. W zakładce SAMOCHODY znajdą Państwo ofertę wraz z aktualnymi cenami i promocjami.

Opinia Klientów

Biuro Kielce liczba ocen 120 ocena 4.91 / 5

zdjęcie: Fiat 500 "Przed skorzystaniem z wypożyczalni przejrzałem ponad 20 ofert z całej Polski, ta była najlepsza. Za 240 eur w wysokim sezonie miałem nowe auto na 8 dni, bez limitu z pełnym ubezpieczeniem, full to full. Lepiej się nie da "

Dariusz

zdjęcie: Renault Clio "Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa. Zdarzyła się awaria klimatyzacji w moim aucie w przeciągu kilku godzin zostało mi podstawione kolejne auto. "

Paweł

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Kolejne wypożyczenie samochodu w tej wypożyczalni i jak zwykle bez żadnych problemów. Na pewno skorzystam jeszcze nieraz. "

Polecam

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Firma solidna z dużą i atrakcyjną ofertą oraz przystępnymi cenami. Obsługa terminowa i fachowa ale też elastyczna w przypadku możliwości zmian warunków rezerwacji. Te zalety powodują, że od kilku lat jestem klientem tej firmy. Uważam też że jest ona godna polecenia znajomym i chętnym do wynajmu samochodu "

Andrzej Kalitowski

zdjęcie: Opel Insignia "Kolejny samochód wypożyczony w tym roku i jak zwykle bez żadnych zastrzeżeń. Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie. Kontakt bez żadnych problemów zarówno przy odbiorze auta jak i zwrocie. Na pewno skorzystam więcej razy z tej wypożyczalni. Polecam "

Piotr

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Kielce
25-506 Kielce, pl. Niepodległości 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Najlepsza wypożyczalnia samochodów, polecam bardzo, co by się nie działo zawsze jest ktoś miły do pomocy. Ja wynajmowałem z Rzeszowa, super ludzie bardzo mili i zabawni, pomogą i doradza jak trzeba. Polecam 100%”

Kasia

16-09-2021 - (Rzeszów - Lotnisko)