Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Radom

Radom mieszczący się w południowej części województwa mazowieckiego jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w którym znajdziemy między innymi Fabrykę Broni "Łucznik" czy jedno z największych w Europie przedsiębiorstwo Polskiej Grupy Zbrojeniowej utworzone w 2013 r. z budżetu Skarbu Państwa.
Co rozsławia Radom na całą Europę to coroczna organizacja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych zwanych jako "Air Show" skupiająca tysiące oglądających.
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto daje możliwość wynajmu samochodu z wszystkich klas - od najmniejszych pojazdów 4 osobowych klasy "A" po siedmioosobowe minivany po 9 osobowe klasy VAN.
Odbiór pojazdu odbywa się przy Dworcu Głównym w Radomiu.

Opinia Klientów

Biuro Radom liczba ocen 85 ocena 4.93 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris "Dla mnie super.Trzy razy korzystałem i napewno jeśli będę w Polsce i wypożyczał samochód to tylko tu.mialem wymieniany samochód po małej przygodzie i naprawdę jak dla mnie rewelacja obsuga "

Pniewski Mariusz

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Profesjonalne podejście do klienta wszystko zgodnie z opisem Plus za możliwość zwrotu auta w innej lokalizacji "

Robert Winiarski

zdjęcie: BMW Seria 1 "Jestem bardzo zadowolony z usług firmy odkryj-auto i polecam z całego serca! Było mi bardzo miło panią/pana i pomocne! Auto super bez problemu. Dziękuje bardzo. "

Łukasz

zdjęcie: Nissan Qashqai "Zostaliśmy potraktowani w skandaliczny sposób przy odbiorze auta. Jestem bardzo zawiedziona na odkryj auto, szczególnie że zawsze byliście spoko. "

Agata Gramatyka

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Rezerwacja samochodu szybka i bezproblemowa, obsługa miła i profesjonalna, samochód zadbany, jestem zadowolona w 100% z waszych usług. Już niebawem widzimy się ponownie :) "

Patrycja

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Radom
26-600 Radom, Plac Dworcowy
Meeting point Radom - Lotnisko
Lubelska 158, 26-603 Radom
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Wszystko ok, dobra cena, auto zgodne z oczekiwaniami. Zwrot bez problemów. Dobry kontakt z wypożyczalnią.”

Kuba

01-12-2023 - (Kraków)