Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Radom

Radom mieszczący się w południowej części województwa mazowieckiego jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w którym znajdziemy między innymi Fabrykę Broni "Łucznik" czy jedno z największych w Europie przedsiębiorstwo Polskiej Grupy Zbrojeniowej utworzone w 2013 r. z budżetu Skarbu Państwa.
Co rozsławia Radom na całą Europę to coroczna organizacja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych zwanych jako "Air Show" skupiająca tysiące oglądających.
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto daje możliwość wynajmu samochodu z wszystkich klas - od najmniejszych pojazdów 4 osobowych klasy "A" po siedmioosobowe minivany po 9 osobowe klasy VAN.
Odbiór pojazdu odbywa się przy Dworcu Głównym w Radomiu.

Opinia Klientów

Biuro Radom liczba ocen 71 ocena 4.93 / 5

zdjęcie: Fiat 500 "Szybko, sprawnie. Nie pamietam imienia Pana ktory wydawal auto ale On zostal stworzony do pracy z ludzmi,swietne podejscie do klienta. Polecam. Juz planuje kolejna rezerwacje. "

Paulina

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi "Witam wypożyczałem auto na 3 dni. Samochód został podstawiany jak i odbierany z innego miasta. Odbiór a tagze zwrot przebiegł bardzo sprawnie. Auto było naprawdę czyste w srodku i na zewnątrz. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Polecam Odkryj Auto. "

Paweł Molenda

zdjęcie: Toyota Aygo "Auto było w dobrym stanie, z niewielkim przebiegiem. Chętnie skorzystam ponownie. Cena też przystępna. "

Marta

zdjęcie: Fiat 500 "Auto czyste .Świetna komunikacja z firma i miła obsługa.Skorzystam z Waszych usług na pewno niejeden raz.Dostałem jedzien dzień extra samoch "

Fiat 500

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Bardzo dobry serwis. Wszystko zostało załatwione bardzo sprawnie. Na pewno będę korzystał i polecał innym. "

MG

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Radom
26-600 Radom, Plac Dworcowy
Meeting point Radom - Lotnisko
Lubelska 158, 26-603 Radom
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak zwykle najwyższy standard obsługi. Szybkie i bezproblemowe wydanie i zwrot auta. Samochód nowy, dobrze wyposażony, czysty i zadbany. Polecam!”

Dawid L.

09-06-2023 - (Szczecin)