Wypożyczalnia Samochodów Poznań

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Poznań - Lotnisko

W związku z dynamicznym rozwojem naszej wypożyczalni oferujemy Państwu możliwość odbioru samochodu na lotnisku w Poznaniu.
Aby wynająć samochód potrzebne są jedynie prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport
oraz karta kredytowa. Płatność za wynajem oraz pozostawienie depozytu odbywa się przy podpisaniu umowy. Oferujemy Państwu szeroki wybór samochodów, od klasy A do samochodów 9 osobowych.
Biuro wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto mieści się na terenie lotniska Poznań-Ławica.
Po wylądowaniu i odbiorze bagażu, prosimy udać się do strefy odlotów tuż obok tarasu widokowego gdzie znajdziesz nasze biuro. Potrzebujesz więcej informacji jak do nas trafić? Skontaktuj się z oddziałem w stolicy Wielkopolski dzwoniąc pod numer +48 573 441 678 lub aby zasięgnąć większej ilości informacji skontaktuj się z infolinią pod numer +48 660 505 474 (infolinia).

Dojazd z lotniska Poznań - Ławica do centrum miasta zajmie Państwu około 20 minut.
Poznań jest stolicą województwa wielkopolskiego. Najwyższym wieżowcem w mieście jest Collegium Altum o 22 kondygnacjach o całkowitej wysokości wraz z masztem 103,35 m. W Poznaniu znajduje się układ fortyfikacji zbudowanych w XIX i na początku XX wieku, zwany Twierdzą Poznań, będącym trzecim co do wielkości systemem tego typu w Europie.

Poznań jest najstarszym ośrodkiem wystawienniczym w Polsce. Targi Poznańskie powołano do życia w 1921 r.Obecnie Międzynarodowe Targi Poznańskie to największy w kraju i jeden z większych w Europie ośrodków targowych. W poznańskim węźle drogowym zbiega się 5 dróg o znaczeniu krajowym: nr 5, nr 11, nr 92, autostrada A2 oraz droga krajowa nr 32 kończąca swój bieg w podpoznańskim Stęszewie. Miasto posiada międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Poznań jest na czwartym miejscu pod względem odwiedzin przez turystów miastem w Polsce. Przez Poznań przebiegają trasy turystyczne: Trakt Królewsko-Cesarski, Szlak Piastowski, Szlak Romański, Trasa Kórnicka oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół miasta wytyczono tzw. Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania, połączony z centrum siedmioma szlakami dojazdowymi.

Opinia Klientów

Biuro Poznań - Lotnisko liczba ocen 505 ocena 4.92 / 5

zdjęcie: Toyota Aygo "Kilka razy korzystałam z usługi wynajęcia auta i jak do tej pory wszystko odbyło się bez żadnych problemów. Firma godna polecenia. Oby tak dalej. "

Monika Janeczek

zdjęcie: Renault Clio "Wszystko ok auto było trochę sfatygowane mocno poobijane ale w pełni sprawne. Czułem się troszkę zawiedziony ze nie otrzymałem wybranego przeze mnie Fiata 500 choć rozumienie firma posiada ich pewnie niewiele. "

Marcin Gruszczynski

Zobacz wszystkie opinie
Biuro Poznań - Lotnisko
60-189 Poznań, Bukowska 285
Meeting point Poznań
61-586 Poznań, Matyi 2 (Parking Avenida)
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Opinie mam bardzo dobrą, raz tylko się rozczarowałem w Katowicach. Ale Wrocław niezmiennie bardzo dobry”

Grzegorz

11-12-2019 - (Wrocław - Lotnisko)