Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Białystok

Białystok, stolica województwa podlaskiego jest dziesiątym pod względem ludności miastem w Polsce liczącym blisko 300 000 mieszkańców oraz największym ośrodkiem przemysłowym na wschodniej ścianie Polski.
Miasto nazywane jest "Zielonymi Płucami Polski" - ponieważ ponad 30% jego miasta zajmują tereny zielone - parki, skwery i lasy.

Najemca ma możliwość wyboru samochodu z wszystkich dostępnych klas w ofercie Odkryj-Auto, od najmniejszych samochodów klasy "A" których ceny zaczynają się już od 45 zł za dobę po klasę minivan i bus, którymi będą mogli wybrać się w bezpieczną podróż poza granicę kraju.

Odbiór samochodu w Białymstoku odbywa się przy ul. Kolejowej w okolicy Dworca Głównego.

Opinia Klientów

Biuro Białystok liczba ocen 40 ocena 4.92 / 5

zdjęcie: Fiat Tipo (Click) "Odbiór auta szybki, miałem lekki problem z samochodem lecz gdy zadzwoniłem i powiedziałem jaka jest sytuacja na następny dzień dostałem inne auto. Polecam jak zawsze ! "

Kacper

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Jestem zadowolona z obsługi ,wszyscy są pomocni i mili . Auto było zadbane i czyste .Napewno ponownie skorzystam i polecę znajomym "

Dorota Januszko

zdjęcie: Toyota Corolla "Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej obsługi. Po nieudanych rezerwacjach na 3 doby w innych firmach, tu nie było problemu. Auto wypożyczone w Białymstoku, oddane w Bydgoszczy. Super, oby tak dalej. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Dziękuję "

Brygida

zdjęcie: Renault Clio "Witam, kolejny raz skorzystałem z uslug firmy odkryj auto. Jestem mega zadowolony. Obsługa miła i przyjazna, auto czyste i zadbane. Cena za wynajem bardzo atrakcyjna. Będę wracał do Was za każdym możliwym razem "

Paweł Jewiak

zdjęcie: Renault Clio "Nie jest to mój pierwszy raz z Odkryj Auto. Przy tej po raz pierwszy miałem problem z autem i został on rozwiązany w tym samym dniu. Jednym słowem jestem zadowolony z waszych usług. "

Rafal B

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Białystok
Białystok ul. Kolejowej
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Kilkukrotnie już korzystałem z lotnisk Katowice, Kraków, obsługa zawsze na wysokim poziomie, samochody czyste zazwyczaj nowe lub z kilkutysięcznym przebiegiem. Na prawdę polecam, nigdy się nie zawiodłem a cena również trudna do przebicia. 5+”

Krystian

27-06-2022 - (Katowice - Lotnisko)