Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Białystok

Białystok, stolica województwa podlaskiego jest dziesiątym pod względem ludności miastem w Polsce liczącym blisko 300 000 mieszkańców oraz największym ośrodkiem przemysłowym na wschodniej ścianie Polski.
Miasto nazywane jest "Zielonymi Płucami Polski" - ponieważ ponad 30% jego miasta zajmują tereny zielone - parki, skwery i lasy.

Najemca ma możliwość wyboru samochodu z wszystkich dostępnych klas w ofercie Odkryj-Auto, od najmniejszych samochodów klasy "A" których ceny zaczynają się już od 45 zł za dobę po klasę minivan i bus, którymi będą mogli wybrać się w bezpieczną podróż poza granicę kraju.

Odbiór samochodu w Białymstoku odbywa się przy ul. Kolejowej w okolicy Dworca Głównego.

Opinia Klientów

Biuro Białystok liczba ocen 27 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: Renault Clio "Nie jest to mój pierwszy raz z Odkryj Auto. Przy tej po raz pierwszy miałem problem z autem i został on rozwiązany w tym samym dniu. Jednym słowem jestem zadowolony z waszych usług. "

Rafal B

zdjęcie: Seat Ibiza "Jestem bardzo zadowolna z obsługi oraz w wypożyczonego auta. Życzę powodzenia I do zobaczenia nastepnym razem. "

Kamila Kowalczyk

zdjęcie: Fiat 500 "Panowie z obsługi mili wyjaśnili wszystkie nie zbędne informacje samochód postawiony na czas , czysty i pachnący. Odbiór sprawny, miła atmosfera. Polecam jak dla mnie najlepsza wypożyczalnia. "

Dominik Karbownik

zdjęcie: Fiat Tipo "Zmiana miejsca odbioru i przyspieszenie o 3 tygodnie zero problemów. Jak zawsze miła obsługa. Polecam. "

Krystyna Goroszewska - Kuczak

zdjęcie: Fiat 500 "Profesjonalna obsługa i bardzo dobre auta w świetnej cenie. Korzystałam już pare razy i za każdym razem bez problemów. Użyje ponownie. "

Kamila

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Białystok
Białystok ul. Kolejowej
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Najlepsza wypożyczalnia samochodów, polecam bardzo, co by się nie działo zawsze jest ktoś miły do pomocy. Ja wynajmowałem z Rzeszowa, super ludzie bardzo mili i zabawni, pomogą i doradza jak trzeba. Polecam 100%”

Kasia

16-09-2021 - (Rzeszów - Lotnisko)