Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Białystok

Białystok, stolica województwa podlaskiego jest dziesiątym pod względem ludności miastem w Polsce liczącym blisko 300 000 mieszkańców oraz największym ośrodkiem przemysłowym na wschodniej ścianie Polski.
Miasto nazywane jest "Zielonymi Płucami Polski" - ponieważ ponad 30% jego miasta zajmują tereny zielone - parki, skwery i lasy.

Najemca ma możliwość wyboru samochodu z wszystkich dostępnych klas w ofercie Odkryj-Auto, od najmniejszych samochodów klasy "A" których ceny zaczynają się już od 45 zł za dobę po klasę minivan i bus, którymi będą mogli wybrać się w bezpieczną podróż poza granicę kraju.

Odbiór samochodu w Białymstoku odbywa się przy ul. Kolejowej w okolicy Dworca Głównego.

Opinia Klientów

Biuro Białystok liczba ocen 7 ocena 4.81 / 5

zdjęcie: Fiat 500 "Profesjonalna obsługa i bardzo dobre auta w świetnej cenie. Korzystałam już pare razy i za każdym razem bez problemów. Użyje ponownie. "

Kamila

zdjęcie: Toyota C-HR Hybryda "Firma nie miała auta, które zamawiałem, więc fachowo podstawiła auto klasę wyższe i ekonomiczniejsze. W innych firmach w przeszłości, jakiekolwiek niespodzianki były na moją niekorzyść. W przypadku firmy Odkryj-Auto "niespodzianka" aż nadto zaspokoiła moje zapotrzebowanie. Z czystym sumieniem polecam i jestem pewny, że będę korzystał w przyszłości. "

Artur

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Białystok
Białystok ul. Kolejowej
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Zarówno wydawanie, oddawanie jak również pomoc w nietypowych sytuacjach na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie korzystać w przyszłości z innej wypożyczalni.”

Renault Clio

11-08-2020 - (Katowice - Lotnisko)