Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Białystok

Białystok, stolica województwa podlaskiego jest dziesiątym pod względem ludności miastem w Polsce liczącym blisko 300 000 mieszkańców oraz największym ośrodkiem przemysłowym na wschodniej ścianie Polski.
Miasto nazywane jest "Zielonymi Płucami Polski" - ponieważ ponad 30% jego miasta zajmują tereny zielone - parki, skwery i lasy.

Najemca ma możliwość wyboru samochodu z wszystkich dostępnych klas w ofercie Odkryj-Auto, od najmniejszych samochodów klasy "A" których ceny zaczynają się już od 45 zł za dobę po klasę minivan i bus, którymi będą mogli wybrać się w bezpieczną podróż poza granicę kraju.

Odbiór samochodu w Białymstoku odbywa się przy ul. Kolejowej w okolicy Dworca Głównego.

Opinia Klientów

Biuro Białystok liczba ocen 29 ocena 4.91 / 5

zdjęcie: Toyota Corolla "Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej obsługi. Po nieudanych rezerwacjach na 3 doby w innych firmach, tu nie było problemu. Auto wypożyczone w Białymstoku, oddane w Bydgoszczy. Super, oby tak dalej. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Dziękuję "

Brygida

zdjęcie: Renault Clio "Witam, kolejny raz skorzystałem z uslug firmy odkryj auto. Jestem mega zadowolony. Obsługa miła i przyjazna, auto czyste i zadbane. Cena za wynajem bardzo atrakcyjna. Będę wracał do Was za każdym możliwym razem "

Paweł Jewiak

zdjęcie: Renault Clio "Nie jest to mój pierwszy raz z Odkryj Auto. Przy tej po raz pierwszy miałem problem z autem i został on rozwiązany w tym samym dniu. Jednym słowem jestem zadowolony z waszych usług. "

Rafal B

zdjęcie: Seat Ibiza "Jestem bardzo zadowolna z obsługi oraz w wypożyczonego auta. Życzę powodzenia I do zobaczenia nastepnym razem. "

Kamila Kowalczyk

zdjęcie: Fiat 500 "Panowie z obsługi mili wyjaśnili wszystkie nie zbędne informacje samochód postawiony na czas , czysty i pachnący. Odbiór sprawny, miła atmosfera. Polecam jak dla mnie najlepsza wypożyczalnia. "

Dominik Karbownik

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Białystok
Białystok ul. Kolejowej
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak zawsze o kilku lat korzystam z usług i nigdy się nie zawiedli, a nawet czasem zaskoczyli. W 100% polecam.”

Marcin

27-11-2021 - (Rzeszów - Lotnisko)