Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Zamość

Zamość nazywany często "Perłą Renesansu" lub "Padwą Północy" jest zdaniem wielu jednym z najpiękniejszych miast Polski, zaś Rynek Starego Miasta wpisany został już dawno na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Turyści, którzy odwiedzą to miasto z pewnością będą chcieli wrócić do niego ponownie w związku z czym wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto pragnie ułatwić zwiedzanie wszystkich zakątków miasta otwierając się na klientów tego malowniczego miasta.
Oprócz zabytkowego centrum miasta warto zwiedzić również bliskie okolice Zamościa gdzie rozpościera się wspaniały Roztoczański Park Narodowy.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich klas począwszy od małych aut 4 osobowych będącym idealnym rozwiązaniem dla turystów nastawiających się na zwiedzanie miasta po pojazdy 9 osobowe dla większych grup.
Pojazd w dniu rezerwacji podstawiany jest pod Dworzec Główny w Zamościu.

Opinia Klientów

Biuro Zamość liczba ocen 40 ocena 4.92 / 5

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Najlepsza wypożyczalni, zdania nie zmieniam. Świetny samochód jak zawsze. Drobne uwagi do obsługi niestety się pojawiły. Odbiór w Zamościu od Pana, który bardzo się spieszył na busa do Lublina więc nawet auta nie było czasu obejrzeć ale rozumiem go w pełni. Z kolei Pan we Wrocławiu przy odbiorze chyba pracował za karę wtedy. Ale słabsze dni się każdemu zdarzają. "

Pawel

zdjęcie: Renault Kadjar "Wspaniała, sympatyczna obsługa, otrzymałam niezbędne informacje dotyczące odbioru samochodu .Samochód czyściutki:) Polecam serdecznie !!! "

Jolanta

zdjęcie: Toyota Aygo "Bardzo polecam, wszystko sprawnie załatwione, obsługa miła, samochód nowy,i najważniejsze można oddać w innym miejscu "

Edyta Wojciechowska

zdjęcie: Toyota Corolla "Wszystko w najlepszym porządku . Uprzejmie , sprawnie i na czas. Serdecznie polecam skorzystanie z usług tej firmy . "

Witold

zdjęcie: Toyota Aygo "wszystko było OK, panowie mili, bez problemu podwiezienie, co ważne w mieście bez specjalnie częstej komunikacji publicznej "

Agata

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Zamość
22-400 Zamość, Hrubieszowska
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Doskonała firma. Organizacja dopracowana pod każdym względem. Samochód w idealnym stanie. Serdecznie polecam. Ja na pewno jeszcze skorzystam.”

MB

27-06-2022 - (Wrocław - Lotnisko)