Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Zamość

Zamość nazywany często "Perłą Renesansu" lub "Padwą Północy" jest zdaniem wielu jednym z najpiękniejszych miast Polski, zaś Rynek Starego Miasta wpisany został już dawno na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Turyści, którzy odwiedzą to miasto z pewnością będą chcieli wrócić do niego ponownie w związku z czym wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto pragnie ułatwić zwiedzanie wszystkich zakątków miasta otwierając się na klientów tego malowniczego miasta.
Oprócz zabytkowego centrum miasta warto zwiedzić również bliskie okolice Zamościa gdzie rozpościera się wspaniały Roztoczański Park Narodowy.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich klas począwszy od małych aut 4 osobowych będącym idealnym rozwiązaniem dla turystów nastawiających się na zwiedzanie miasta po pojazdy 9 osobowe dla większych grup.
Pojazd w dniu rezerwacji podstawiany jest pod Dworzec Główny w Zamościu.

Opinia Klientów

Biuro Zamość liczba ocen 26 ocena 4.96 / 5

zdjęcie: Toyota Aygo "Bardzo polecam, wszystko sprawnie załatwione, obsługa miła, samochód nowy,i najważniejsze można oddać w innym miejscu "

Edyta Wojciechowska

zdjęcie: Toyota Corolla "Wszystko w najlepszym porządku . Uprzejmie , sprawnie i na czas. Serdecznie polecam skorzystanie z usług tej firmy . "

Witold

zdjęcie: Toyota Aygo "wszystko było OK, panowie mili, bez problemu podwiezienie, co ważne w mieście bez specjalnie częstej komunikacji publicznej "

Agata

zdjęcie: Toyota Aygo "wszystko perekcyjnie, auto mialem zwrucic w zamosciu a obsluga przyjechala bez problemu pod dom i sami zabrali auto, podejscie do kilenta na najwyzszym poziomie. jak bede potrzebowal auta napewno zadzwonie ponownie "

Tomasz

zdjęcie: Renault Megane Kombi "Wszystko było na 5+ , tylko samochód w tej klasie mógł by być lepszy (np. Toyota corolla którą miałem wcześniej i o którą prosiłem ale jednak jej nie dostałem),na pewno nie był to mój ostatni raz pozdrawiam. "

Sylwester Jankowski

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Zamość
22-400 Zamość, Hrubieszowska
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Jak zawsze o kilku lat korzystam z usług i nigdy się nie zawiedli, a nawet czasem zaskoczyli. W 100% polecam.”

Marcin

27-11-2021 - (Rzeszów - Lotnisko)