Samochód Kia Sportage wypożyczony na okres 3 dni w Olsztyn - Szymany - Lotnisko
Po raz kolejny jestem zadowolony z waszych usług. Do zobaczenia niebawem
- Obsługa klienta:
- Ocena pojazdu:
Zarezerwuj samochód on-line
Po raz kolejny jestem zadowolony z waszych usług. Do zobaczenia niebawem
Nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni korzystam z usług Odkryj Auto. Rewelacja jak zawsze
I hope I find this company in other countries of Europe on my next Hollidays I love the experience . Thank you team .
Ta wypożyczalnia samochodów to jakiś level premium w świecie wynajmu
Wszystko odbylo sie sprawnie i bez problemu .Polecam ta wyporzyczlnie aut ja zawsze korzystam i nie mialam dotychczs zadnych problmow.
Proces całej rezerwacji os początku do końca prosty jak nigdzie
Świetna obsługa jak zawsze.
100% satysfakcji!
Jestem zadowolony choc kaucja za samochod jest przetrzymywana zbyt dlugo juz trzeci tydzien i nie mam zwrotu.
Jestem zadowolony ze współpracy.
Zawsze profesjonalne podejście do klienta Zawsze wszystko w porządku polecam dla każdego
Rezerwacja samochodu bardzo prosta i przejżysta. Cena atrakcyjna.
Ostatni wynajem oceniam mieszanie. Samochód był bardzo dobrze utrzymany pod względem czystości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz nie było się do czego przyczepić. Natomiast niestety był to już pojazd wyraźnie zmęczony życiem przebieg ponad 70 000 km dawał się odczuć w codziennym użytkowaniu. Auto nie było w żaden sposób niebezpieczne, ale zdecydowanie sprawiało wrażenie mocno wyeksploatowanego, wręcz w wieku emerytalnym. Chciałbym też zwrócić uwagę na jedną rzecz: przy obu zwrotach otrzymałem bardzo pozytywny feedback od pracowników dotyczący czystości auta. Za pierwszym razem usłyszałem, że oby wszyscy oddawali auta w takim stanie, a za drugim że rzadko zdarzają się tak czyste zwroty od klientów. Tym bardziej uważam, że firma powinna brać pod uwagę nie tylko historię wynajmów, ale również to, jak klient dba o powierzony pojazd, i na tej podstawie dobierać samochody przy kolejnych rezerwacjach. Podsumowując czystość na plus. Obsługa w większości przypadków na plus, jak do tej pory miałem tylko jedną przypadek w który wasza pracownice nie była w najlepszym nastroju, co dała mi odczuć.
Dobra
Jestem bardzo zadowolony z uslug firmy
59
punktów odbioru w Polsce11 042
pozytywnych opinii264 013
obsłużonych klientów“Mały wybór auta, ale blokowałem tylko dzień przed od odbiorem także zrozumiale. Reszta rzeczy bez problemu.”
Seba
24-06-2026 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)