Samochód DS DS7 wypożyczony na okres 9 dni w Alicante - lotnisko zwrot Malaga - lotnisko
Byłem bardzo zadowolony bo samochód był nowy
- Obsługa klienta:
- Ocena pojazdu:
Zarezerwuj samochód on-line
Byłem bardzo zadowolony bo samochód był nowy
Super. Polecam
Zdecydowałam polecam.
Zdecydowanie polecam.
Wspaniała obsługa , wypożyczyłam auto na Majorce , kobieta która mi je wydała jest przecudowną osobą , miła cierpliwa , pomocna
Wszystko jest super ,obsluga ,auto ,wynajmowalem juz kilka razy i za kazdym razem jestem zadowolony
Rewelacyjna obsługa;mili ,uśmiechnięci młodzi ludzie oraz świetny stan techniczny auta. Proces wynajmu przebiegł błyskawicznie, samochód był czysty i zatankowany do pełna. Zdecydowanie polecam tę wypożyczalnię każdemu, kto ceni profesjonalizm i uczciwe zasady!
Jestem BARDZO zadowolony z wypożyczenia pojazdu w firmie Odkryj-Auto! Moje oczekiwania spełnił zarówno sam pojazd jak i szeroko pojęta obsługa klienta podczas wydawania, zdawania pojazdu oraz w trakcie jego użytkowania. Ceny oraz pakiety ubezpieczeń oferowane przez firmę są rozsądne. Na szczęście nie miałem potrzeby korzystania z infolinii ale sądząc po pozostałych składowych - na pewno nie byłbym zawiedziony ;)
Pełen profesjonalizm Dziękuję za miłą obsługę
Jak dla mnie wszystko super. Team w Maladze przesympatyczny i w pełni profesjonalny.
Odkryliśmy wypożyczalnię przez przypadek i od tej pory jak tylko będzie to możliwe będziemy klientami . Wszystko odbyło się szybko , łatwo i przyjemnie . Gratulujemy i kibicujemy polskiej firmie , która w porównaniu z wieloma innymi konkurentami w branży potrafiła tak dopracować procedury , że wypożyczenie auta to prawdziwa przyjemność . Dodatkowy profit to komunikacja w rodzimym języku , ogranicza niedomówienia i ułatwia kontakt . Gorąco polecam
Samochód ekonomiczny, dobrze się go prowadzi. Bardzo miła obsługa. Uszkodzone pióra przedniej szyby- brak dobrej widoczności podczas deszczu. Dywanik pod fotelem kierowcy nieprzymocowany i dość wysłużony, co skutkuje zwijaniem się go podczas jazdy, dość niebezpieczna sytuacja. I najgorsze, co mi się trafiło w jakiejkolwiek wypożyczalni- przednia szyba w dwóch miejscach uszkodzona, co grozi jej pęknięciem w każdej chwili! Auto odbierałam w nocy, nie było tego widać. Auto w dość okrojonej wersji- bez carplay, czyli bez wyświetlania nawigacji na ekranie, uchwytu na telefon brak, więc średnia sytuacja, gdy odbierasz auto w nocy i nie ma drugiej osoby do trzymania telefonu z nawigacją. Tylne szyby otwierane manualnie. Podsumowując-trochę taniej niż u konkurencji, ale więcej niestety nie skorzystam, ze względu na w/w usterki i ubogą wersję samochodu.
Wynajem bezproblemowy pod kazdym wzgledem , auto mimo przebiegu ponad 100k km , w bardzo dobrym stanie .. na pewno wroce ...
Od kilku juz lat, zawsze gdy potrzebuje,korzystam z Odkryj Auto w roznych lokalizacjach i odbywa sie zawsze tak samo profesjonalnie. Raz byl maly incydent w Gdansku lata temu ,ale tak maly ,ze szkoda opisywac.Raczej nieporozumienie.Poza tym wszystko odbywa sie profesjonalnie i szybko.Dzieki wielkie. Bedw korzystal i polecal.
Bardzo ok.
59
punktów odbioru w Polsce10 970
pozytywnych opinii264 013
obsłużonych klientów“Jesteśmy zadowoleni z obsługi. Wszystko odbyło się szybko bez problemowo. Na pewno polecę firmę znajomym. Pozdrawiam.”
Andrzej Kucharski.
22-06-2026 - (Alicante - lotnisko)