Samochód Toyota C-HR wypożyczony na okres 11 dni w Łódź zwrot Lublin - lotnisko
Super jak zawsze.
- Obsługa klienta:
- Ocena pojazdu:
Zarezerwuj samochód on-line
Super jak zawsze.
Ok
Polecam
Bardzo dobra wypożyczalnia - proces rezerwacji a także jej korekcji przebiegł bezproblemowo, odbiór i oddanie i auta również bez zarzutu. Samo auto - klasa wyżej niż zarezerwowane, bez dopłaty. Brak depozytu i możliwość płatności standardową kartą płatniczą - to były dla mnie decydujące czynniki. Polecam!
Polecam
Wszystko ok.
Wszystko sprawnie szybko i w milej atmosferze.
Bardzo polecam tą firmę wszystko odbyło się sprawnie. Samochód w bardzo dobrym stanie, czysty bez żadnych zarzutów.
Jesteście dobrą wypożyczalnią
Jak zawsze wszystko OK
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i samochodu, autko czyste i pachnące, prawie nowe z minimalnym przebiegiem, formalności minimalne, obsługa świetna, będziemy polecać!
Ok
Jak zwykle jestem zadowolony z waszych uslug.
OK
59
punktów odbioru w Polsce10 970
pozytywnych opinii264 013
obsłużonych klientów“Jesteśmy zadowoleni z obsługi. Wszystko odbyło się szybko bez problemowo. Na pewno polecę firmę znajomym. Pozdrawiam.”
Andrzej Kucharski.
22-06-2026 - (Alicante - lotnisko)