Samochód Toyota Yaris wypożyczony na okres 7 dni w Rzeszów - Lotnisko
Super wypożyczalnia, samochód czysty i zadbany. Obsługa na najwyższym poziome. Polecam w 100%
- Obsługa klienta:
- Ocena pojazdu:
Zarezerwuj samochód on-line
Super wypożyczalnia, samochód czysty i zadbany. Obsługa na najwyższym poziome. Polecam w 100%
Dobra +
Najlepsza wypozyczalnia
Reszta ok
!
Świetny serwis,bardzo dobra obsługa klienta,bardzo pomocni pracownicy.Korzystam z usług wypożyczalni od 5 lat i zawsze jestem bardzo zadowolona Ocena 10/10
Obsługa na wysokim poziomie,bardzo miła i pomocna. Auta nowe i czyste . Bardzo polecam. Napewno skorzystam jeszcze nie jeden raz.
Od lat wypożyczam samochody z Odkryj Auto i nigdy się nie zawiodłem. Obsługa zawsze miła i pomocna. Polecam firmę z czystym sumieniem
serdecznie polecam, bardzo sprawny proces wynajmu, auta bardzo zadbane, nie było zadnego problemu
Niestety ostatni raz korzystam z waszych usług, jako stała klientka bardzo jestem zawiedziona! Po przebitej oponie w samochodzie który był dodatkowo pelni ubezpieczony nie było kola zapasowego w samochodzie, z pół rocznym dzieckiem musiałam czekać kilka godzin na podstawinie samochodu zastępczego mimo że tego nie chciałam ale polityka firmy nie pozwoliła na wymianę opony i kontynowanie mojej podróży! Kiedy pracowa ik po wielu godzinach dotarl do mnie z innym samochodem okazało się że moja opala za ubezpieczenie przepada i jeżeli chce to na samochód zastępczy mogę dokupić sobie ddkowe ubezpieczenie- jest to nie fair oraz nikt mnie o tym nie poinformował mimo że miałam stały kontakt telefoniczny z obsługą klienta a tu taka niespodzianka! Nawet nie było z kim porozmawiać na ten temat,infolinia odsyła do kogoś innego cały czas! Nie skorzystam więcej!!
Bardzo miła i pomocna obsługa. Samochody bez zarzutu. Odbiór jak i zwrot pojazdu baz jakichkolwiek problemów. Dużym plusem jest wysokość kaucji 1zl.
Bardzo jestem zadowolony, nie mam nic do zastrzeżenia . Dziekuje za miła obsługę . Pozdrawiam.
Jak zawsze wszystko sprawnie i idealnie . Pozdrawiam
59
punktów odbioru w Polsce10 944
pozytywnych opinii264 013
obsłużonych klientów“Po raz kolejny wynajmowałem samochód tym razem w oddziale w Lublinie i wszystko jak zawsze minęło szybko i sprawnie”
Artur W
21-06-2026 - (Lublin - lotnisko)