Samochód Renault Clio wypożyczony na okres 2 dni w Katowice - Lotnisko
Jak zwykle pełen profesjonalizm Korzystam tylko z odkryj-auto
- Obsługa klienta:
- Ocena pojazdu:
Zarezerwuj samochód on-line
Jak zwykle pełen profesjonalizm Korzystam tylko z odkryj-auto
Świetna obsługa,bezproblemowy zwrot, jak zawsze
Great service
Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie.
Super
Niestety ostni samochód który od was wynająłem moim zdaniem jest poniżej waszych standardów. Fiat 500, bo o nim mowa nie powinienen być dopuszczony do ruchu drogowego. Przy prędkości 80 k/h w środku panował taki huk wydobywający się z tylniej osi,że było niemożliwością prowadzenie normalnej rozmowy. Po przekroczeniu prędkości 100 k/h kierownica zaczynała wibrować w rękach tak wyraźne że łańcuszek na moim nadgarstku "dzwonił ". Chciałbym również nadmienić że podczas hamowania samochód ściągało w prawą stronę co dla mniej doświadczonego kierowcy mogłoby być bardzo niebezpieczne. Z poważaniem
Obsluga, cena i auto byly na satysfakcjonujacym poziomie zgodnym z moimi oczekiwaniami. Pozwala to na wysoka ocene realizacji mijego zamowienia.
Bardzo uprzejma i kompetentna obsługa
Jestem bardzo zadowolony z korzystania wypożyczalni odkryj auto .Przedewszystkim Obsługa w Katatowicach Pyrzowicach bardzo miła i kompetentną aż chce się wracać po kolejny samochód.
Wynajęliśmy auto na 4 dni . Wszystko przebiegło tak jak powinno . Łatwy wynajem, szybki transfer z i do lotniska . Miła obsługa i przystępne ceny .
Polecam wszystkim serdecznie
Jak zwykle byliście niezawodni. Samochód podstawiony i odebrany w Murcii, super sprawnie, na czas, bez zbędnych formalności. Auto czyste, zadbane, sprawne. Dziękuję - będę wracać
Jestem zadowolona. Wszystko przebiegło sprawnie.
Polecam !!!
Polecam !!!
59
punktów odbioru w Polsce11 113
pozytywnych opinii264 013
obsłużonych klientów“Super obsługa i podejście do klienta. Kontakt z biurem obsługi kiedy potrzebowałem pomocy wzorowy. Będę korzystał dalej. Auta zawsze bardzo dobrze przygotowane. Szybkie formalności. Polecam każdemu kiedy przylatujesz do Hiszpanii. Nie zawsze najtańsi, ale warto dla świętego spokoju i profesjonalnej obslugi. Biuro na Majorce z tego co wiem działa od tego roku. Auta nowe zadbane i duży wybór. Odbiór z lotniska busikiem. Pełna profeska.”
Pawel
26-06-2026 - (Majorka - Lotnisko Palma)