Samochód Omoda 5 wypożyczony na okres 2 dni w Lublin
miło zaskoczony "chińczykiem" i jego wyposażeniem, tańszej i lepszej oferty nie znalazłem. Jedyny minus Omody wyższe spalanie
- Obsługa klienta:
- Ocena pojazdu:
Zarezerwuj samochód on-line
miło zaskoczony "chińczykiem" i jego wyposażeniem, tańszej i lepszej oferty nie znalazłem. Jedyny minus Omody wyższe spalanie
Witam,z wielką przyjemnością pozostawię pozytywną opinię, po raz pierwszy korzystałam z Państwa usługi i nie ukrywam, że miałam wątpliwości ale to tylko wątpliwości, wszystko odbyło się super,już przed wylotem skontaktował się że mną Pan i uzgodniliśmy wszystko i tak samo było że zdaniem auta, super zadowolona i poleciłam już znajomym, dziękuję bardzo
Everything good. As usual.
Bardzo dobra wypożyczalnia.Rezerwacja i proces wypożyczenia bez zarzutu.Pani z obsługi bardzo miła i kompetentna.Polecam.
Bardzo dobra
Bardzo dobra obsługa i organizacja, ale warto zwrócić większą uwagę na jakość oferowanych pojazdów.
Super ludzie, dostalismy lepze auto niz oferowane w ofercie
Podczas rezerwacji auta wybrałem wyposażenie dodatkowe - fotelik obrotowy dla dziecka 0-18kg, a wydano mi fotelik klasyczny dla dziecka 10kg+ bez bazy obrotowej. Zgłosiłem sytuację obsłudze na miejscu. Usłyszałem, że wybrałem błędna opcje w formularzu, bo powinienem wybrać fotelik premium. Takiej opcji nie ma w formularzu zamówienia. Nie zaproponowano mi wypożyczenia fotelika obrotowego na miejscu. W tym momencie w formularzu najmu każda z opcji, tj. Nosidło, fotelik obrotowy oraz fotelik 10kg+ są dostępne w tej samej cenie. Finalnie pożyczyłem fotelik od znajomych... Wg mnie obsługa albo nie ma świadomości o błędzie w formularzu zamówienia albo opcja wypożyczenia fotelika premium jest zwyczajnie niedostępna. Będę wdzięczny za weryfikację. Żaden koszt z tytułu najmu zbędnego dla mnie fotelika nie został mi zwrócony, ani o to też się nie zwróciłem.
Wszystko ok bez problemu i na czas
Gorąco polecam wypożyczalnie.Świetny kontakt, czyste, nowe, sprawne auto.Polecam.
Polecam
Super obsługa, bezproblemowo i na czas, no i oczywiście konkurencyjne ceny. Jak stały klient polecam 100%.
Bardzo zadowolony jestem z samochodu jak i z obsługi, pozdrawiam.
Super.polecam
Witam. Wszystko przebiegło zgodnie z planem.Obsługa miła i uprzejma. Auto nowe,czyste i zadbane .Wypożyczalnia godna polecenia.Napewno w przyszłości skorzystamy. Dziękuję i pozdrawiam. Radosław
59
punktów odbioru w Polsce11 132
pozytywnych opinii264 013
obsłużonych klientów“Jak zawsze wszystko szybko, sprawnie, bez zbędnych protokołów oddawania samochodu, dobry kontakt i elastyczność obsługi. Bardzo polecam.”
Sebastian
27-06-2026 - (Kraków)