Samochód Ford Puma (A) wypożyczony na okres 3 dni w Warszawa - lotnisko Modlin
Wszystko OK
- Obsługa klienta:
- Ocena pojazdu:
Zarezerwuj samochód on-line
Wszystko OK
Auto podstawione na czas , miła obsługa, auta prawie nowe wszystko na plus polecam
Bardzo dobry serwis a także obsługa klienta.
Wszystko ok! Na pewno skorzystam ponowione
Wszystko super
Ogólnie wypożyczalnia super. Lecz uwaga na niedotankowane auta gdyż jest to później ciężko udowodnić nawet przedstawiając stan licznika i paragon.
Bardzo profesjonalna i sprawna obsługa.oddzial w Malaga Spain . Szybko sprawnie i miło . Nast kierunek Teneryfa ...tam tez skorzystamy z usług Odkryj Auto
Jak zwykle, super obsluga, niezle auto, wszystko w porzadku. Szczerze polecam
Najlepsza wypożyczalnia samochodów z jakiej korzystałem! Poleciłem już kilku znajomym i wszyscy byli zadowoleni. Polecam
Z pewnością wrócę i chętnie odkryje kolejne auto :)
Sehr gut
Wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie.
Polecam.
Bardzo miła obsługa na lotnisku Olsztyn Szymany dzięki Panu Arturowi który kolejny raz mnie zaskoczył standardem auta. Będę polecał znajomym wasza wypożyczalnię.
Auto wydane bardzo szybko bardzo sprawnie , ladny samochod czysty i zadbany kolejnym razem jak bede wyjezdzal na wakacje napewno od Was wezme auto
59
punktów odbioru w Polsce10 945
pozytywnych opinii264 013
obsłużonych klientów“Po raz kolejny wynajmowałem samochód tym razem w oddziale w Lublinie i wszystko jak zawsze minęło szybko i sprawnie”
Artur W
21-06-2026 - (Lublin - lotnisko)