Jestem zadowolony ze sprawnej obsługi, wyboru aut oraz możliwości wykupienia pełnego ubezpieczenia przy płatności kartą debetową bez pozostawiania depozytu.
Obsługa klienta:
Ocena pojazdu:
Samochód Fiat 500 wypożyczony na okres 8 dni w Katowice - Lotnisko zwrot Wrocław - Lotnisko
To już kolejna współpraca i kolejny raz super. Tak trzymać!
Obsługa klienta:
Ocena pojazdu:
Samochód Renault Captur wypożyczony na okres 5 dni w Malaga - lotnisko zwrot Alicante dw. autobusowy
Wszystko super, fajną wypożyczalnia myślę że jeszcze w przyszłości wrócę do was, pozdrawiam
Obsługa klienta:
Ocena pojazdu:
Samochód Renault Kadjar Automat wypożyczony na okres 3 dni w Poznań - Lotnisko
Zadowolone
Obsługa klienta:
Ocena pojazdu:
Samochód Fiat 500 wypożyczony na okres 3 dni w Poznań - Lotnisko zwrot Warszawa - lotnisko Modlin
Najlepsza wypożyczalnia samochodów. Łatwy booking auta online, samochody nowe, sprawne i czyste. Przemiła, uśmiechnięta i pomocna obsługa. Brak ukrytych kosztów, konkurencyjne ceny. Jeśli wypożyczać samochód to tylko z
Obsługa klienta:
Ocena pojazdu:
Samochód Toyota Yaris Cross (A) wypożyczony na okres 2 dni w Częstochowa zwrot Katowice - Lotnisko
Polecam bardzo dobry kontakt z pracownikami obsługi, zawsze bez problemów.
Obsługa klienta:
Ocena pojazdu:
Samochód Renault Arkana (A) wypożyczony na okres 2 dni w Katowice - Lotnisko zwrot Częstochowa
Polecam szybko i sprawnie, bardzo dobra obsługa.
Obsługa klienta:
Ocena pojazdu:
Samochód Renault Captur wypożyczony na okres 2 dni w Poznań - Lotnisko zwrot Wrocław - Lotnisko
Zawsze miła obsługa i nowe auto. Polecam.
Obsługa klienta:
Ocena pojazdu:
Samochód Toyota Yaris Automat wypożyczony na okres 8 dni w Zamość zwrot Katowice - Lotnisko
Kolejny raz skorzystałem z usług wypożyczalni odkryj auto i kolejny raz jestem super zadowolony. Wszystko od momentu rezerwacji, poprzez kontakt i odbiór auta aż do zwrotu odbywało się bez przeszkód i z super obsługą klienta. Auto nowe i czyste. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.
Wszystko w porządku.
Obsługa miła.
Bez zbędnego czekania.
Autko czyste i doskonale kondycji.
Zwrot auta szybki i beż żadnych problemów.
Polecam:)
Porządna firmę:)