Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Fiat Multipla

Opis Samochodu

zdjęcie Fiat Multipla
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto jako jedyna w Polsce oferuje w swojej regularnej ofercie wynajem samochodu z którego dochód przekazuje na cele charytatywne. Tyle tytułem wstępu, a teraz zacznijmy od początku, co to za auto, skąd taki pomysł i...dlaczego właśnie Multipla;)?

Jak wiecie nasza wypożyczalnia to coś więcej niż auta, to przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą i nie pozostają obojętni na osoby potrzebujące takiej pomocy.
W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia 2019 roku znany z kanału "Motodoradca" Waldemar Florkowski wystawił na licytację Mućkę czyli Fiata Multiplę pierwszej generacji w najprawdopodobniej najbardziej pozytywnym wydaniu tego modelu.
Wyżej wymieniony model będący dotychczas jedynie obiektem drwin i żartów dzięki poprzedniemu właścicielowi z prześmiewczego egzemplarza stał się prawdziwym rodzynkiem polskich dróg, a jakby było ich mało Mućka podbiła niemiecki, kultowy tor Nurburgring pokonując go z czasem 15.07 s.

Dzięki olbrzymiemu serduchu jakie Waldemar włożył w ten egzemplarz należy uznać, że to właśnie „Mućka” jest najlepiej zachowaną Multiplą w Polsce.
OK, ale rodzi się pytanie gdzie Nürburgring, Łódź gdzie na co dzień spotkać można było Multiple na numerach „E0 ODDAM”, a Kraków gdzie mieści się biuro główne wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto..
Wspomnieliśmy powyżej o licytacji Multipli i tu znajdujemy ten wspólny mianownik, który łączy te wszystkie elementy..
Po przejechaniu 13 tysięcy niezapomnianych kilometrów Motodoradca zdecydował się przekazać swoje oczko w głowie na licytację charytatywną z której całkowity dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację Daniela, który w wyniku wypadku komunikacyjnego został osobą niepełnosprawną – o ogłoszeniu możecie dowiedzieć się więcej ponizej:.

Nie mogliśmy przejść obok ww. historii obojętnie i za cel postawiliśmy sobie jedno: pomóc Danielowi bez względu na cenę jaką osiągnie licytacja i tak o to w dniu 8 stycznia staliśmy się szczęśliwymi nabywcami Fiata Mućki Multipli..
Wystrzeliły korki szampana, na konto fundacji powędrowała kwota 22 tysięcy złotych co sprawiło, że jest to najdroższa Multipla w Polsce jednak gdy emocje już opadły zrodziła się kolejna myśl „co dalej”, przecież tego potencjału nie można było zmarnować, a że dobro jest jedyną rzeczą która się mnoży kiedy się nią dzielimy postanowiliśmy dalej nieść dobro przeznaczając ten egzemplarz do wynajmu charytatywnego z którego dochód w całości przekazywany będzie na subkonta potrzebujących zrzeszonych w Organizacjach Pozytku Publicznego. Jest to pionierski projekt jeśli chodzi o tą branżę dlatego prosimy o cierpliwość – jak tylko dopracujemy szczegóły przedstawimy Wam całkowity kształt tego projektu, a to co możemy już dziś zdradzić to cel na jaki zostanie przekazany pierwszy dochód z wynajmu ww. modelu. By kontynuować i jednocześnie spiąć klamrą to co zaczął Motodoradca dochód z pierwszych wynajmów przekażemy również na Daniela i jego wyścig po zdrowie, a co dalej? Zobaczymy co czas pokaże, zaglądajcie tutaj, śledźcie nasze social media w których będziemy starać się na bieżąco aktualizować wszystkie nasze akcje związane z Mućką.

Ocena: 4.6 Głosów: 14

KP

07-05-2023

Samochód wypożyczony na okres 4 dni w Kraków

bardzo polecam

  • Obsługa klienta:
  • Ocena pojazdu:
Krzysztof

30-01-2023

Samochód wypożyczony na okres 3 dni w Kraków - Lotnisko

Ok

  • Obsługa klienta:
  • Ocena pojazdu:

Dostępne wersje Fiat Multipla

Typ
Paliwo
Skrzynia
minivan
diesel
manualna

Cennik

>30 dni
8-29 dni
4-7 dni
1-3 dni
1 zł
1 zł
1 zł
1 zł
  • Bez limitu kilometrów!
  • Z pełnym ubezpieczeniem!
  • Bez opłat przygotowawczych!
Podane ceny są cenami brutto zawierają podatek VAT.
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Renault Arkana, stan idealny. Super się sprawdził w trakcie 2 tygodni wynajmu. Cena wynajmu bardzo przystępna. Obsługa jak zwykle bez zarzutu na bardzo wysokim poziomie, do tego pełen luz i profesjonalizm. Odbiór i zdanie auta w zaledwie kilka minut, sprawnie i bezproblemowo. Juz niebawem skorzystam ponownie. Dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam.”

Krzysztof G.

21-09-2023 - (Castellon - Walencja - lotnisko)