Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474codziennie 24h.

Wypożyczalnia Samochodów Wrocław - lotnisko

Dajemy Państwu możliwość odbioru samochodu na Lotnisku we Wrocławiu. Codziennie w godzinach pracy 7:00 do 21:00 odbiór samochodu jest bezpłatny. Ceny wynajmu samochodu na terenie Lotniska we Wrocławiu zaczynają się od 61 zł netto za dobę. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru samochodów różnej wielkości od małych dwu osobowych aut po Vany.

W strefie krótkiego postoju przed terminalem pracownik wypożyczalni Odkryj-Auto czeka na Państwa w ustalonym przy rezerwacji terminie. Formalności związane z podpisaniem umowy i przekazaniem samochodu zajmują kilka minut. Do dokonania rezerwacji potrzebne jest ważne prawo jazdy oraz dokument tożsamości. Opłata za najem uiszczana jest z góry w dniu wypożyczania. Mogą Państwo wartość kaucji zapłacić w obcej walucie wg stawki obowiązującej w danym dniu (dotyczy samochodów klasy A i B). Wyższe segmenty samochodów płatne są wyłącznie kartą kredytową.

Odległość Lotniska Copernicus od centrum miasta wynosi ok. 10 km, w pobliżu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dojazd samochodem do centrum zajmuje od 20-30 minut w zależności od ruchu na drodze.

Centrum miasta zachwyci Państwa bogactwem obiektów architektonicznych i zabytków. Znajduje się tu ponad 8 tysięcy historycznych kamienic (utrzymanych w różnych stylach) oraz wiele budowli sakralnych (archikatedra św. Jana Chrzciciela, bazylika św. Elżbiety, katedra św. Marii Magdaleny, kolegiata św. Krzyża, kościół NMP na Piasku). We Wrocławiu zobaczycie też Państwo jeden z najstarszych ratuszy, zegarów wieżowych i dzwonów zegarowych. Jest tu też niezliczona liczba mostów i kładek. Ponadto Wrocław jest miejscem wielu imprez i wydarzeń kulturalnych. Działa tu kilkanaście muzeów (m. in. Muzeum Przyrodnicze, Muzeum Sztuki Medalierskiej, Muzeum Poczty i Telekomunikacji, Muzeum Geologiczne, Muzeum Farmacji, Mauzoleum Piastów Śląskich, Muzeum Pana Tadeusza) teatrów (m. in. Teatr Polski, Teatr Współczesny, Teatr Lalek) i innych ośrodków.

Opinia Klientów

Biuro Wrocław - lotnisko liczba ocen 39 ocena 4.95 / 5

zdjęcie: Nissan Qashqai "Rekomenduje skorzystanie z usług "Odkryj Auto". Profesjonalizm i elastyczność w podejściu do klienta. W moim przypadku mimo wielu zmian (odwołany lot ,zmiana miejsca odbioru itd.),kontakt z firmą i empatia na wysokim poziomie. Polecam wszystkim i do następnego... Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz. "

Michał

zdjęcie: Nissan Micra "Profesjonalnie, Tanio , Bezproblemowo "

M-n

Meeting point Wrocław - lotnisko
54-530 Wrocław, Graniczna 190
Meeting point Wrocław
51-167 Wrocław, ul. Kowalska
Telefon: +48 660 505 474
Mail: wroclaw@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“dziekuje za saochod jestem bardzo zadowolony pozdr”

PIOTR OPOKA

28-06-2016 - (Rzeszów - lotnisko)