Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474Infolinia od 8:00 do 22:00

Wypożyczalnia Samochodów Wrocław - Lotnisko

Dajemy Państwu możliwość odbioru samochodu na Lotnisku we Wrocławiu. Do dyspozycji klientów jesteśmy 24 godziny 7 dni w tygodniu. Ceny wynajmu samochodu na terenie Lotniska we Wrocławiu zaczynają się od 61 zł netto za dobę. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru samochodów różnej wielkości od małych dwu osobowych aut po Vany.

Klient jedyne co musi zrobić to po odebraniu bagażu poinformować nas o tym fakcie, a pracownik firmy Odkryj-Auto niezwłocznie podjedzie pod wejście zabierając klienta do naszego biura mieszczącego się w odległości około 400 metrów od terminala na Parkingu "Lotnisko Wrocław".
Formalności związane z podpisaniem umowy i przekazaniem samochodu zajmują tylko kilka minut. Do dokonania rezerwacji potrzebne jest ważne prawo jazdy oraz dokument tożsamości. Opłata za najem uiszczana jest z góry w dniu wypożyczania za pomocą karty kredytowej Visa lub Mastercard.

Odległość Lotniska Copernicus od centrum miasta wynosi ok. 10 km, w pobliżu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dojazd samochodem do centrum zajmuje od 20-30 minut w zależności od ruchu na drodze.

Centrum miasta zachwyci Państwa bogactwem obiektów architektonicznych i zabytków. Znajduje się tu ponad 8 tysięcy historycznych kamienic (utrzymanych w różnych stylach) oraz wiele budowli sakralnych (archikatedra św. Jana Chrzciciela, bazylika św. Elżbiety, katedra św. Marii Magdaleny, kolegiata św. Krzyża, kościół NMP na Piasku). We Wrocławiu zobaczycie też Państwo jeden z najstarszych ratuszy, zegarów wieżowych i dzwonów zegarowych. Jest tu też niezliczona liczba mostów i kładek. Ponadto Wrocław jest miejscem wielu imprez i wydarzeń kulturalnych. Działa tu kilkanaście muzeów (m. in. Muzeum Przyrodnicze, Muzeum Sztuki Medalierskiej, Muzeum Poczty i Telekomunikacji, Muzeum Geologiczne, Muzeum Farmacji, Mauzoleum Piastów Śląskich, Muzeum Pana Tadeusza) teatrów (m. in. Teatr Polski, Teatr Współczesny, Teatr Lalek) i innych ośrodków.

Opinia Klientów

Biuro Wrocław - Lotnisko liczba ocen 334 ocena 4.95 / 5

zdjęcie: Citroen c3 "Wszystko ok. Zresztą jak zwykle. Polecam "

ML

zdjęcie: Renault Megane Sedan "***** gwiazdek bardzo mila i fachowa obsluga, auto podstawione na czas po wyladowaniu samolotu odrazu dostałem sms z instrukcjami w sprawie spotkania i odbioru auta. Wszystkie formalnosci w ekspresowym tempie. "

adrian

Meeting point Wrocław - Lotnisko
54-530 Wrocław, Graniczna 189
Meeting point Wrocław
51-167 Wrocław, ul. Joannitów (obok PKP)
Telefon: +48 660 505 474
Mail: wroclaw@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Świetnie jak zawsze!”

Gracjan

11-12-2017 - (Rzeszów - Lotnisko)