Wypożyczalnia Samochodów

+48 660 505 474codziennie 24h.

Wypożyczalnia Samochodów Warszawa - lotnisko Okęcie

Dajemy Państwu możliwość odbioru samochodu na lotnisku w Warszawie - Okęcie. Czynne całą dobę codziennie. Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 61 zł netto za dobę. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru samochodów różnej wielkości od małych dwu osobowych aut po Vany. Samochody posiadają pełne ubezpieczenie, nielimitowany przebieg kilometrów, w cenę wliczone są koszty serwisowe, auto zastępcze na wypadek awarii, sezonową wymianę opon.

Rezerwując samochód na Lotnisku pracownik naszego biura podstawi Państwu samochód pod strefę hali przylotów Terminal A, o godzinie ustalonej przy dokonywaniu rezerwacji. Podpisanie umowy zajmuję krótką chwilę. Do okazania potrzebny jest dokument tożsamości, ważne prawo jazdy, preferowana płatność gotówką, kartą płatniczą.


Port Lotniczy Chopin-Okęcie przy ul. Żwirki i Wigury 1, znajduję się ok 10 km od centrum Warszawy. Na przeciw terminala na poziomie przylotów i odlotów znajdują się bezpłatne miejsce postoju w celu odebrania klienta.

Opinia Klientów

Biuro Warszawa - lotnisko Okęcie liczba ocen 107 ocena 4.92 / 5

zdjęcie: Peugeot 301 "Jestem bardzo zadowolony. "

Darek

zdjęcie: Citroen C-elysee "Mila obsluga Male opoznienia przy wydaniu troche dziwne odebranie samochodu parking 4 rano mozna zrozumiec jednak daje 4 zamiast 5 "

Robert Bator

Meeting point Warszawa - lotnisko Okęcie
Warszawa, Żwirki i Wigury 1
Meeting point Warszawa
00-175 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 54 (parking)
Telefon: +48 660 505 474
Mail: warszawa@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Pozwolę sobie wkleić opinię przesłaną do Pana Marcina na FB. "Dzień dobry, Dziękuję za polubienie naszego fanpage na FB. Korzystając z okazji, podzielę się pewną uwagą. Wypożyczałem w Krakowie Qashqai i Toyotę. W obu kierownica była ze sztucznego materiału. Jest to wkurzające bo na trasie pocą się dłonie i pozostaje poczucie dyskomfortu. Szczegół, który mógłby dać przewagę na rynku. ..." Z poszanowaniem Sebastian Sulma”

Sebastian Sulma

29-09-2016 - (Kraków - podstawienie)